Dans videosu olay olmuştu! Habertürk Hande Sarıoğlu'nu kovdu mu ?

Spor spikeri Hande Sarıoğlu geçtiğimiz hafta dans ettiği videosunu sosyal medyadan paylaşmıştı. Sarıoğlu'nun işine son verildiği iddia edildi..

Habertürk'te spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, geçtiğimiz hafta dans ettiği videosunu sosyal medyada paylaşmıştı. Sarıoğlu'nun videosu sosyal medyada gündem olmuştu. 

Spiker Sarıoğlu'nun dans videosu HaberTürk yönetimini rahatsız ettiği iddia ediliyor. Medyaradar'ın haberine göre, kanal yönetimi o görüntülerden sonra ekrana çıkartılmayan ünlü sunucuya iş akdinin feshedildiğini bildirdi.

HANDE SARIOĞLU'NDAN İLK AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak OdaTV'den Furkan Karabay'a konuşan Sarıoğlu ise Habertürk’teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını söyledi.

Sarıoğlu, Odatv’ye şu açıklamayı yaptı:

“Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. ‘Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi, söyledim ve karşılıklı anlaşarak, istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.”

Seçiniz...