Dilipak canlı yayında AK Parti'ye seslendi: "İhbar ediyorum''

AK Parti'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit'in köşe yazarı Abdurrahman Dilipak, katıldığı canlı yayında "buyurun ihbar ediyorum" diyerek AK Pari iktidarına seslendi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Habertürk ekranlarında Mehmet Akif Ersoy'un sunumuyla gerçekleşen 'Nedir Ne Değildir' programda sosyal medya mecralarının yasaklanıp yasaklanmayacağı konusunda tartışmalar yürütüldü. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya ile ilgili söylediği sözlerin de masaya yatırıldığı programda Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan Erdoğan'ı kızdıracak açıklamalar geldi. 

Dilipak konuyla ilgili şunları söyledi: 

Bu durum sanal bir kahramanla gerçek bir kişinin savaşına benziyor. Böyle bir savaşı kazanmanız mümkün değil. 

"TUTTUĞU İŞ DEĞİL"

En hızlı koşan politikacı siber alemdeki en basit bir hackerin peşinden koşamaz. Yakalayamaz onu. Deepweb diye bir şey var. Orada PKK var. Buyurun ihbar ediyorum. Orada mafya var. Her şey yapılıyor. Her türlü manipülasyon yapılıyor. Her türlü istihbarat örgütü var. Dedem rahmetli 'eli ayağı boş değil tuttuğu iş değil' derdi.

"BAKAR KALIRSINIZ" 

15 yaşındaki bir çocuk VPN'i biliyorsa her taraftan girer. İsterse emojilerlerle her şeyi söyler. Ana avrad söver siz de bakar kalırsınız. Twitter'ın ne suçu var. 

Dilipak'ın dedesinin ifadelerini aktardığı bölümde Sinan Oğan'ın gülmesi ise dikkat çekti. 
 
Kaynak: Abdurrahman Dilipak canlı yayında iktidarı uyardı: "Buyurun ihbar ediyorum"

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News