Fatih Portakal'dan istifa açıklaması

Fatih Portakal'dan istifa açıklaması
Güncelleme:

Fox TV'den istifa edip emekliye ayrılan Fatih Portakal, sosyal medya hesabı üzerinden 2 maddelik bir açıklamada bulundu.

Fatih Portakal, FOX TV'deki görevinden ayrıldı. FOX TV yönetiminin doğruladığı istifa haberinin ardından Fatih Portakal'dan ilk açıklama geldi. Twitter hesabından iki tweet paylaşan Portakal, istifa kararına açıklık getirdi.

Portakal'ın istifasına ilişkin paylaşımı şu şekilde:

"1-10 yıldır gurur duyarak calışıp, birlikte keyifle yol aldığim Fox Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,“Ne yapmak istiyorum?” sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.

2-Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Karari bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağin sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla."

Fatih Portakal, Fox TV'den ayrıldı! Resmi açıklama geldiFatih Portakal, Fox TV'den ayrıldı! Resmi açıklama geldi

Fatih Portakal'ın yerine kim geçecek? İşte öne çıkan isimlerFatih Portakal'ın yerine kim geçecek? İşte öne çıkan isimler