Fatih Portakal'dan Mansur Yavaş tepkisi

Fatih Portakal, AK Parti Hükümeti'ne yakın televizyon kanallarının Mansur Yavaş'ın açıklamalarını görmemesine çok sert tepki gösterdi.

Fatih Portakal'dan Mansur Yavaş tepkisi
A+ A-

Millet ittifakının Ankara adayı Mansur Yavaş bugün hakkında atılan iftiralara yanıt verdi. Yavaş'ın açıklaması bazı haber kanalları tarafından yayınlanmadı. FOX TV Ana Haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal ise bu duruma sert tepki gösterdi.

Millet ittifakının Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş çok sert ifadelerle hakkında atılan iftiralara yanıt verdi.

Gazeteci Fatih Portakal, bazı haber kanallarının Mansur Yavaş sansürüne "Hepsini arşivliyorum, gelecekte kitap yapacağım." diyerek tepki gösterdi.

Fatih Portakal'ın açıklaması şöyle;

Ülkede medyanın durumu bugün için şöyle: dün #ÖmerÇelik sahte senet iddiası hk. konuşurken bütün haber kanalları canlı keserken, #MansurYavaş bugün konuştuğunda birazcık #haberTürk verdi. #cnn #ntv suspustu. Berbat bir durum. Hepsinin arşivliyorum, gelecekte kitap yapacağım.

Sahte senet konusunda #AKP yarın açıklama yapacak. Öğlen 12. Haber kanalları canlı verecek. Yarın yine çok sesli olacaklar. #ntv #cnn #haberTürk