Müge Anlı ''p.z.venk'' diyemedi, anlamını okudu

Evlilik vaadiyle dolandırılan mağdur erkekler Müge Anlı'nın programına katıldı. Canlı yayında ''P.z.venk'' diyemeyen Müge Anlı, internetten kelimenin anlamını okudu.

A+ A-

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında trajikomik bir hikaye işlenmeye başlandı. Evlilik vaadiyle dolandırılan erkekleri canlı yayında konuk eden Müge Anlı, bir ara telefonunu eline alarak arama motorundan okuduğuyla herkesi şaşkına çevirdi.

EVLİLİK VAADİYLE DOLANDIRILDILAR
Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılan İbrahim Karaman, Yasin Yıldızhan, Mustafa Yelboğa, Adem Ata ve Mahir Yıldızhan evlilik vaadiyle dolandırıldıklarını ileri sürerek Müge Anlı'dan yardım istediler. Canlı yayında evlilik vaadiyle dolandırılan adamların sayısı yükseldikçe durum ilginç bir hal almaya başladı.

KELİMEYİ SÖYLEYEMEYİNCE ANLAMINI OKUDU
Yaşanan olay karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Müge Anlı ise konuyu işlerken birine hakaret içeren bir söz söylerken canlı yayında olduğunu hatırladı. RTÜK'ten dolayı canlı yayında "P.z.venk" kelimesini söyleyemeyen Müge Anlı, çareyi internetten bakmakta buldu. Yayında telefonunu alarak "P.z.venk" kelimesini aratan Anlı, kelime anlamını okuyarak "Bir kadınla bir erkeğin yolsuz birleşmelerine aracılık eden kimse" dedi.

TWITTER'DA GÜNDEM OLDU
Müge Anlı'nın canlı yayındaki bu halleri ise sosyal medyada gündem oldu. Müge Anlı için "Sonuna kadar Mügeciyiz" ve "Bu kadın cidden çok mükemmel" yorumları yapıldı.