RTÜK inceleme başlattı, Kimsesizler dizisinin ismi değişti! İşte detaylar

Güncelleme:

Fox TV'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Kimsesizler'in ismi RTÜK'ün incelemesi sonrasında Çocukluk olarak değişti.

FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, Kimsesizler dizisinin ismi RTÜK'e gelen şikayetlerin ardından Çocukluk olarak değiştirildi. Çocukluk dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberküstlenirken, Gökyıldız’a Kübra Süzgün, Nilay Yeral ve Derinsu Akkuş eşlik ediyor.

Dizi 1. bölümüyle 9 Ekim Cuma akşamı Fox TV'de olacak.

ÇOCUKLUK DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır…