Serdar Turgut'dan dikkat çeken Erdoğan iddiası

Serdar Turgut'dan dikkat çeken Erdoğan iddiası

Habertürk gazetesi yazarı Serdar Turgut ise bugünkü köşesinde, konuyla ilgili olarak ilginç bir yazı kaleme aldı.

Habertürk yazarı Serdar Turgut, birilerinin 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan iyi iş yaptı' denilmesine tahammül edemediğini belirtirken, yazılarının sosyal medyadan paylaşılmasına blok koydurulduğunu ifade etti.

"Ne zaman Türkiye’nin ve tabii ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir başarısı hakkında yazı yazsam başıma aynı şeyler geliyor. Yazımı paylaşmak için Facebook’a girdiğimde, 'Bu yazı şikayet üzerine sakıncalı içeriği nedeniyle bloklanmıştır' yazısıyla karşılaşıyorum" diyen Turgut, "Bir değil iki değil en azından 50 defa başıma geldi bu. Dolayısıyla tesadüf de olamaz" diye ifade etti.

Turgut, birilerinin "Cumhurbaşkanı Erdoğan iyi iş yaptı" denilmesine tahammül edemediğini belirtirken, yazısının sosyal medyadan paylaşılmasına blok koydurulduğunu ifade etti.

Turgut, "Cumhurbaşkanı Erdoğan övülüyor diye Türkiye’nin başarısını anlatan bir yazının dağılımını engellemenin vatan hanliği olduğunu gerçekten düşünüyorum" diye ifade ederken, "Yine Türkiye’yi ve dolayısıyla Erdoğan’ı öven yazılar yazacağım. Bakalım bu defa sosyal medyada neler olacak doğrusu merak ediyorum" diye ifade etti.
 

Serdar Turgut'un yazısının tamamı için tıklayın...