Avukat Faik Işık Habertürk canlı yayınında küfrü bastı!

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu ''Türkiye'nin Nabzı'' programında, avukat Faik Işık askerlik anılarını anlatırken küfür etti.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu ''Türkiye'nin Nabzı'' programında, avukat Faik Işık askerlik anılarını anlatırken küfür etti. Didem Yılmaz, "burası bir canlı yayın sözlerinize dikkat edin" diyerek Işık'tan özür dilemesini istedi.

Faik Işık ise, Didem Arslan Yılmaz'a "Ben yaşadıklarımı söylüyorum, romantik olmanıza gerek yok, herkesin kullandığı sözlerden dolayı özür dilerim'' diye cevap verdi.

Faik Işık'ın anlattığı askerlik anısı şöyleydi:

''Askeri hakimlik atamasını beklerken, istihkam taburuna gittim. Bu, çok dik başlı bunu süründürün dediler. Bize verilen görevden fazlasını yapıyorduk yine  cezalandırılıyorduk. Bir ara Tabur komutanı bir görev veriyor, tuvaletleri temizleyin. Gidiyorsun yapıyorsun. Sonra kapısını çalıyorsun, Teğmenim emriniz tamam. Sonra bir görev daha veriyor, git şunu yap. Varilleri topla, mayın deposunun önüne roket atar atışı için engel teşkil et. Tak tak tak 30 dakika sonra kapısını çalıyorum, komutanım emriniz tamam diyorum. Komutan, S.. git asteğmenim diyor.."

"O KELİMEYİ KULLANDIĞINIZ İÇİN ÖZÜR DİLEYİN"

Bu sözler üzerine programın sunucusu Yılmaz, konuğunu "Faik Bey sözlerinize dikkat edin. Burası bir kanal ve şu anda canlı yayındayız. O kelimeyi kullandığınız için özür dileyin" diyerek uyardı.

"TÜRK MİLLETİ OLARAK BU KELİMEYİ SIK SIK KULLANDIĞIMIZ İÇİN ÖZÜR DİLİYORUM"

Faik Işık da "Bu kelimeyi normal hayatımızda kullandığımız için özür diliyorum. Türk milleti olarak bu kelimeyi sık sık kullandığımız için özür diliyorum. Oldu mu?" diyerek imalı bir şekilde özür diledi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News