Çukur dizisinde veda vakti ! Medet diziden ayrılıyor mu ?

Show TV'nin reyting şampiyonu dizisi Çukur'un 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandaki sahne ve silah sesinin ardından Çukur izleyicileri "Medet"e veda bölümü olacağını konuşuyor.

A+ A-

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 25. bölüm ilk tanıtımı yayınlandı. “Çukur evimiz, Sultan anamız!” seslerinin yükseldiği tanıtımda Sultan’ın İdris’e “Ben bu bacaklarla 40 yıl sana hizmet ettim. Ama şimdi benim işime yaramıyorlar, al senin olsun!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’a dönen ve “Beni kötürüm bırakan o adam mezara girmedikçe sana sütümü helal etmeyeceğim Yamaç!” diyerek çok ağır konuşan Sultan, karşısında Medet’i buluyor. Yamaç, Medet’e yönelttiği silahla son kararı Sultan’a bırakırken, duyulan silah sesi merakı arttırıyor.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU ?

Çukur’un geçtiğimiz Pazartesi akşamı ekrana gelen 24. bölümü nefes kesti. Nedret, kocasının ölümünden sorumlu tuttuğu Vartolu’nun kapısına dayandı. Vartolu’ya silah doğrultan Nedret’i durdurmaya çalışan Medet, geri dönüşü olmayan bir kaza kurşununa sebep oldu. Sultan’a isabet eden bu kurşun, Vartolu ile Koçovalılar arasındaki mücadeleyi yeniden alevlendirdi. Vartolu, Saadet’e hayalini yaşatırken, ikili gönüllerince bir gün geçirdi. İpleri eline geçiren Nazım, babasının ölümünü sorgulayan Emrah’ı birlikte iş yapmaya ikna etti. Bu sırada yaşam savaşı veren Sultan’ın gözlerini açması herkese derin bir nefes aldırırken bacaklarının tutmaması başta Sultan olmak üzere tüm Koçovalıları etkiledi. Bölümün finalinde Vartolu’nun eski acımasız haline geri dönmesi gerilimi tırmandırdı.