Çukur'da ''yanımdamısınız'' gecesi reytinglere damga vurdu

Çukur'un #yanımdamısınız etiketiyle dün akşam ekrana gelen bölümünde Yamaç bir yandan Cumali-Vartolu arasındaki gerilimi kontrol altında tutmaya çalışırken Çukur’u yeniden ele geçirmek için yaptığı planda Karakuzuların oyununa geldi.

Çukur'da ''yanımdamısınız'' gecesi reytinglere damga vurdu
A+ A-

Pazartesi akşamlarını reyting sıralamasında birincilikle kapatan ‘Çukur’un dün ekranlara gelen yeni bölümünde Yamaç bir yandan Cumali-Vartolu arasındaki gerilimi azaltmaya çalışırken, bir yandan da Çukur’u yeniden kazanmak için Çukur’dakilerin yardımını istedi. Çukur’dakilerin desteğini alamayan Yamaç, Vartolu ve Cumali ile güçlerini birleştirerek hedefleri uğruna harekete geçti. Bölümün finalinde ise yaptığı planla ham madde ile paraya ulaştığını düşünen Yamaç, Karakuzuların oyununa geldiğini anladı. Karakuzular’ın bu hareketine Üç Silahşörler’in cevabı şimdiden merak uyandırdı.

YAMAÇ’IN YANINDAKİLER!  

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+'da13.51 izlenme oranı (rating), 30.68izlenme payı (share), AB’de 12.42 izlenme oranı (rating),31.17 izlenme payı (share), Total’de ise11.13 izlenme oranı (rating), 27.30 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #yanımdamısınız et iketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #yanımdamısınız etik eti Twitter’da Türkiye'de 13 saat 15 dakika dünyada ise 6 saat 5 dakika TT listesinde kaldı. 

SELİM İDRİS’İN KARŞISINA ÇIKAR!

İdris Baba’nın bütün bu yaşananlardan sorumlu tuttuğu oğlu Selim babasını gölge gibi izlemeye devam etmekteydi. Bu bölümde Selim’in İdris’in karşısına çıktığı sahnede nefesler tutuldu.

VARTOLU MEDET BULUŞMASI!

Afganlara verilecek parayı tahsil eden Cumali, Vartolu ile birlikte teslimatı yapacağı sırada husumetlisi Refik’in tuzağına düştü. Her şeyin bittiğini düşünen ikiliyi Medet kurtardı ve Medet ile Vartolu’nun buluşma sahneleri izleyicileri derinden etkiledi. 

ALİÇO İDRİS’İN KAPISINDA!

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede İdris’in kapıyı açınca karşısında Aliço’yu görmesi ve ikilinin duygu yüklü buluşması dikkat çekti. İdris’in Aliço’yu içeri alırken, uzaktan onları izleyen Selim’i bir kez daha görmezden gelmesi Selim’in bir sonraki adımını merak ettirdi. 

‘Çukur’un yeni bölümü 15 Ekim Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.