Diğer Yarım'da cümbüş var !

Diğer Yarım dizisi, Cuma akşamı saat 20:00'da Atv ekranlarında sizleri bekliyor.

A+ A-

Büyük ilgiyle izlenen, NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte’nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcacık, samimi mahalle hikayesiyle “Diğer Yarım” bol olaylı kahkahalı 15. Bölümüyle atv’de...

Esma’nın evlenme teklifini kabul etmesiyle Tarık’ı aileye sevdirme çalışmaları başlar. Poyraz kendisi gibi istenmeyen damat durumuna düşmemesi için Tarık’a elinden gelen yardımı yapar.

Tarık’tan şüphelenen Ecevit Esma’yı kıskanır ve sıkı yönetime başlar. Ancak unuttuğu bir şey vardır. Esma ve Zeynep Tarık’la Esma’nın rahat görüşmesi için plan kurmaktan geri durmayacaktır. Bu planlar ard arda gelen yanlış anlamalara sebep olur. Kimin kimi sevdiği arap saçına dönmüştür.

Beklemediği bir anda Alp’in Zeynep’in eski sevgilisi olduğunu öğrenen Poyraz büyük hayal kırklığı yaşamakta ve kendini aptal yerine konmuş hissetmektedir. Zeynep’e normal olan bu durum Poyraz’a göre hayli anormaldir. Bu fikir ayrılığı ilişkilerinde ilk kavgayı etmelerine sebep olur.

Asiye’nin planıyla devreye sokulan Aynur de bir başka yanlış anlamanın sebebi olur. Gelin görümce toprağından diyen Afet Herkül’ün evlilik teklifini kabul eder ve ailelerin tanışması için bir yemek düzenlenir. Ancak yemek üç kızı dört erkeğin istediği tuhaf bir cümbüşe dönüşür.