Heyecan yükseliyor !

Fox TV ekranlarından izleyicisine ulaşan ‘Karagül’ bu bölümde yine heyecan dolu.

A+ A-

Özlem, Sabri’nin kurşunuyla vurulur ve artık yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgidedir. Narin, Ebru’nun gerçeği öğrenip öğrenmediği korkusuyla kontrolünü kaybetmek üzeredir. Hayat, bundan böyle hiç de eskisi gibi olmayacaktır.

SABRİ, KENDAL VE ÖZLEM’İN PEŞİNDE...

Özlem, Sabri’nin kurşunuyla vurulur. Kasım Özlem’i hastaneye yetiştirse de Özlem’in hayatta kalıp kalmayacağı kesin değildir. Özlem’in ölmediğini öğrenen Sabri, yemininin peşini bırakmaz. Hem Kendal’ın hem de konak  halkının  kabusu  haline gelen Sabri, Kendal’ı ve Özlem’i ve bu sırada yoluna çıkanları da öldürene dek durmayacaktır.

NARİN TEDİRGİN....

Sır perdesinin aralandığını gören Narin, Ebru’nun gerçeği öğrenip öğrenmediği paranoyasıyla, kontrolünü kaybetmek üzeredir. Baran’ın annesi olarak yaşayabilmek için kendinin bile hesap edemediği hamleler yapar.

EBRU’YU BEKLEYEN SÜRPRİZ VE TEHLİKE...

Ebru, çocukları için mücadeleye devam etmektedir. En sonunda istemese de Kendal’ın damarına basacak hamleyi yapar. Kendal bir yandan Özlem ve Sabri ile uğraşırken, Ebru’nun isteği Kendal’ı iyice sıkıştırır. Diğer yandan Kasım’ın Ebru’dan yardım  istemesi, Ebru için hiç beklemediği sürpriz ve tehlikelere gebedir.