'İçerde' dizisinde yüken yakan sahne!

'İçerde' dizisinin son bölümüne; Aras Bulut İynemli'nin hayat verdiği 'Mert' karakterinin, ailesinin varlığını öğrendiği sahne damgasını vurdu.

A+ A-

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor ve Mustafa Uğurlu'nun başrollerini paylaştığı 'İçerde' dizisi, yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geldi.

Ay Yapım imzalı 'İçerde'nin 12'inci bölümü, reyting sıralamasında AB’de 12,99 izlenme oranı (rating), 29,10 izlenme payı (share), ABC1 20+ 'da 12,74 izlenme oranı, 26,51 izlenme payı, Total’de ise 10,04 izlenme oranı, 22,80 izlenme payı ile birinciliği elde etti.

 


Dizinin son sahnesinde yüzüklü adam olarak bilinen 'Coşkun' karakteri, 'Mert'i telefonla arayarak, isim vermeden annesi, babası ve abisinin olduğunu söyledi. Duydukları karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Mert'in, 'Anne' ve 'Abi' diyerek gözyaşı dökmesi yürek dağladı. Israrlı sorularına rağmen Coşkun, Mert'in ailesi hakkında detay vermeden telefonu kapattı.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu kaleme aldığı 'İçerde'nin yeni bölümü, 12 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de ekrana gelecek.