Kabadayıların hesaplaşma zamanı

Karadayı bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında olacak...

A+ A-

79.Bölüm:

Kabadayı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mahir, Boksör Hilmi’yi madara ettikten sonra onun mıntıkasını da ele geçirmiştir. Artık her kabadayı gibi el öptürmek ve haraç almak zorundadır. Fıtratına ters de olsa Mahir intikamı uğruna bazı şeylerden ödün vermeye başlamıştır. Yeni mıntıkasında bir de bitirimhanesi olmuştur. Namı giderek yayılmaktadır. Bunu duyan Nail içkiye zam yaptığının haberini yollar. Mahir ilk kez hedefindeki kabadayılardan biriyle irtibata geçecek bir fırsat yakalamıştır. Zam yapmayı kabul eder ve Nail’le görüşme talep eder. Mahir Nail’le tanışmayı başarabilecek midir?

Mahir’i kontrol edebilmek için Ayten’den yardım isteyen Feride onu ikna etmeyi başarır. Mahir’in peşine bir adam takarlar. Feride ne olursa olsun Mahir’i durdurmakta kararlıdır. Son bir kez karşısına çıkar konuşur ama Mahir’in vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Feride Mahir’in zarar görmesine engel olabilecek midir?

Tutuklu yargılanmak üzere hapse atılan Boksör Hilmi yaşadıklarını gururuna yediremez. Bir gece hapisten kaçacak ve Mahir’le teke tek dövüşecektir. Haber yollar ve Mahir kabul eder. Boksör ve Mahir karşı karşıya geldiklerinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Bu olay Mahir’in bütün planlarını alt üst etmeye yetecektir.