Karagül'de büyük karşılaşma !

Karagül, 3 Ekim Cuma günü yeni bölümüyle Fox TV ekranlarında...

Karagül'de büyük karşılaşma !
A+ A-

Fox TV’nin her bölümü büyük bir merakla beklenen dizisi Karagül’de, Murat’ın ortaya çıkışıyla tansiyon giderek yükseliyor. Murat’ı karşısında gören Şamverdi ailesi, büyük bir şok yaşar. İzleyici, bu akşam yayınlanacak olan bölümde Ebru’nun sürpriz kararını, Narin’in korkusunu, Ada’nın mutluluğunu ve konaktaki herkesi derinden sarsacak olan durumu soluksuz bir şekilde izleyecek!

52.BÖLÜM ÖZETİ

Şamverdi ailesi Kendal’ın katil olduğu haberiyle sarsılmışken, Murat’ın avluya girişiyle birlikte büyük bir şok yaşar. Ebru, aslında ilk defa kendini çıkmazda hisseder ve bu durumla nasıl başa çıkacağını bilemez. Bu gerçekle yüzleşmeye cesaret edemeyen Ebru, bir de Murat’tan, sorularına karşılık cevap alamayınca, herkesi etkileyecek büyük bir karar verir.

Kendal, Murat’ın ortaya çıkmasıyla hapisten kurtulma şansını yakalamış olsa da dışarıda onu bekleyen tehlikeden habersizdir.

Narin’in, Baran’ı kaybetme korkusu Murat’la beraber daha da büyüyerek Narin’i iyice çıkmaza sürükler. O, Murat’a ne kadar yalvarsa da, Murat bu sırrın artık gizli kalmaması gerektiğini söyler. Narin, Murat’ı engellemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu sırada Oğuz, Narin’i tamamen kaybettiğini düşünerek, beklenmedik bir karar alır.

Kadriye için Murat’ı karşısında görmek, ölüm haberini aldığı andan daha da zor gelir. Nasıl davranacağını, ne diyeceğini bilemez. İçin için Murat’ın katili sandığı Kendal’a yaptığı haksızlık onu kemirirken, Murat’ın hayatta olup da ortaya çıkmayışını nasıl affedecektir?

Diğer yanda Özlem, Murat’ı gördüğü andan itibaren Kendal’ın serbest kalma korkusunu yaşar. Hiçbir şey hesapladığı gibi gitmeyecek ve Özlem’in başına daha da büyük dertler açacaktır.

Konakta herkes Murat’ın neden daha önce gelmediğini sorgularken, Ada hepsinin karşısında durur ve sadece o babasına kavuşmanın mutluluğunu tam anlamıyla yaşar.

Tüm bunlar yaşanırken, Murat’ın bile tahmin edemediği bir durum konağın derinden sarsılmasına sebep olacaktır.