Karagül'de herkesi sarsan ölüm haberi !

Fox TV ekranlarında artan bir ilgiyle izlenen Karagül’de sular durulmuyor.

Karagül'de herkesi sarsan ölüm haberi !
A+ A-

Şamverdi ailesi Murat’ın gelişiyle aydınlığa kavuşmuşken, avluda yığılıp kalan Murat, herkesin korku dolu anlar yaşamasına sebep olur. Hastanede herkes Murat’ın başında beklerken, Baran bu gerçekle yüzleşmeye korkar.  Baran, sonunda babasının yanına gitmeye karar veriri ve acı gerçekle yüzleşir.

53. BÖLÜM ÖZET

Murat’ın ölüm haberiyle herkes alt üst olur. Onlar kâbustan uyanmaya çalıştıkça, başlarındaki kara bulutlar daha da çoğalarak Şamverdi ailesinin tepesinde birikmektedir.  Ebru, Murat’ın neden daha önce ortaya çıkmadığını öğrenir.  Artık onun için tüm zorluklar yanında bir de taşıması gereken büyük bir vicdan azabı vardır. Ebru, çocuklarına karşı bu durumu düzeltmeye çalışsa da, Ada babasının ölümünden dolayı Ebru’yu suçlar.

Diğer yanda Kendal, suçsuzluğu ispatlanarak hapisten çıkmış olsa da, onun aslında nelere sebep olduğunu bilen Melek susacak mı? Kendal, düşmanlarıyla baş etmek için yeni bir yol bulur. Bundan da en çok etkilenecek olan Özlem’dir.

Ada babasının ölümünden dolayı konakta ateş saçarken, Baran sırra kadem basar. Narin panik içinde Baran’ı ararken, Baran’dan aldığı bir telefonla en büyük korkusuyla burun buruna gelir.