Karagül'de ortalık iyice karışıyor !

Karagül'de Murat'ın ölümü, herkesin hayatını altüst ediyor...

Karagül'de ortalık iyice karışıyor !
A+ A-

Fox TV ekranlarından izleyicisine ulaşan ve  artan bir ilgiyle izlenen Karagül’de  Murat’ın ölümüyle birlikte tüm dengeler bozulur. Babası Murat’ın ölümünden sonra kendisini affetmeyen Baran, aileyi çok üzecek bir kararın eşiğindedir. Ne Özlem, ne Kandal, ne de Ebru için hayat bundan böyle hiç de eskisi gibi olmayacaktır.

54. BÖLÜM ÖZET

BARAN İNTİHARIN KIYISINDA...

Babasının ölümünden sonra kendisini affedemeyen ve kendi içinde ki boşluğa düşen Baran, intiharın kıyısına kadar gelir.  Murat’ın ölümü ve Kendal’ın konağa geri dönmesiyle birlikte Şamverdi ailesine yeni dengeler de gelir.

KENDAL ÖZLEM’İ KONAKTAN GÖNDERİYOR...

Bundan en büyük payı Özlem alacaktır. Çünkü artık hesap verme zamanı gelmiştir. Kendal hesap kesmeye Özlem’den başlar ve onu ailesinin evine gönderir. Boşanma davası açmak için de harekete geçer... Ancak Özlem’in belalı abileri, özellikle hapisten yeni çıkan büyük abisi,  namus davasına çevirecek, etrafa dehşet saçmaya başlayacak ve Özlem’in ipini çekecektir.

Kendal’ın bile hesap edemeyeceği kadar büyük bir belaya bulaşan Şamverdi ailesi için beklemedikleri tehlikeler ve sürprizler hayatlarının kıyısında nöbet tutmaktadır.

EBRU’YU ZOR GÜNLER BEKLİYOR...

Diğer yandan Ebru yirmi yılını verdiği ve aşık olduğu adamı ikinci kez gömmüş olmanın verdiği acıyı sindirmeye ve hayatına devam etmeye çalışmaktadır. Ancak Murat’ın ölümü Ebru için, hayatta tek değer verdiği şey olan çocuklarından uzak düşmesine sebep olur. Rüzgar, babasının ölümünü aniden duyması üzerine krize girer... Ebru farkında olmasa da kendisini çok daha zorlu günler beklemektedir.

Artık hayat, ne ölümün kıyısında olan Özlem için ne de etrafındakiler için aynı olmayacaktır.