Kendal iyice köşeye sıkışıyor

Reyting rekortmeni dizi \"Karagül\" yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

Kendal iyice köşeye sıkışıyor
A+ A-

66. BÖLÜM ÖZETİ

Kendal, Melek’i kontrole götürmek istemesi üzerine ilk tepkiyi Baran’dan görse de, son noktayı Ebru koyar ve Kendal’ın karşısına dikilir. Ebru’nun tepkisi karşısında konak kadınları da Ebru’nun arkasında yer alınca, Kendal neye uğradığını şaşırır. Bu, konak içindeki dengeleri yeniden yerinden oynatır ve Kendal’ın Ebru’ya olan düşmanlığını Melek’in haberi tüm Halfeti’de çalkalanmaktadır. Kadriye bu duruma sessiz kalmaz ve bütün Halfeti’ye akıllara kazınacak bir ders verir. 

Ada’nın kaçtığını öğrenen Ebru ise, Baran’la birlikte peşine düşer. Ebru kızını durdurabilmek için her şeyi göze almıştır. Baran kendinden beklenmedik şeyler yapar ve 

Fırat’tan haber alamayan Narin, iyiden iyiye panikler ve Kendal’ı sıkıştırmaya başlar. Serdar, Ada’nın gerçeği öğrendiğinden şüphelenir ve Maya ile konuşmaya karar verir. Fırat’ın arabasının nehre uçtuğunu gören şahit, sessiz kalmaz... Belki de Kendal’ın ipini çekecek olan telefonu eder. Oğuz aramalara başlar ve nehre düşen aracın Fırat’ın arabası olduğu anlaşılır.