Kocamın Ailesi'nde sırlar açığa çıkıyor

Reytinglerde üst seviyeyi koruyan, her bölümü merakla beklenen Kocamın ailesinde ayrılık rüzgarları esiyor.

Kocamın Ailesi'nde sırlar açığa çıkıyor
A+ A-

Aile ve akrabalık ilişkileri üzerinden, eğlenceli, hüzünlü, samimi, Kandilli semtinde geçen hikayesiyle büyük beğeni toplayan dizi ‘‘Kocamın Ailesi’’ 9 Ekim Perşembe saat 19.45’da 14. Bölümüyle Fox Tv’de …

14. Bölüm özeti:

Ar ailesi ve Tarık, Yonca’nın ölümünün ardından birbirlerine kenetlenmiş yaralarını sarmaya çalışırken, yeni kutuplaşmalar ortaya çıkar. Apartman tuhaf misafirine kucak açarken, durumdan hoşnut olmayanlar da var. Miray, Yonca’nın koltuğuna oturan yeni İnsan Kaynaklar’cıyı görüp şok olurken, Şeniz’in Tarık’ı aileden uzaklaştırma çabaları ise, Tarık’ın Yonca’nın sakladığı büyük sırrı öğrenmesiyle bir kez daha başarısızlığa uğrar.

Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği, senaryosunu Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı ve Verda Pars’ın yazdığı,yönetmen koltuğunda ise Kemal Uzun’un bulunduğu dizinin başrollerini, Gökhan Alkan, Selen Seyven,  Ayşenil Şamlıoğlu, Erman Okay, Şehsuvar Altaş, Füsun Kostak, Seray Kaya, Buse Arslan, Ahmet Kayakesen, Genco Özak,  Zuhal Yalçın, Beren Gökyıldız ve Yeşim salkım ve Yıldız Kültürpaylaşıyor.