O dizi ekranlara veda ediyor!

Yurdaer Okur, Ekin Türkmen,Cenk Torun ve Wilma Elles'in başrollerinde yer aldığı "Yeter" dizisi erken final kararı aldı.

O dizi ekranlara veda ediyor!
A+ A-

Geçen sezon yayın hayatına başlayan "Yeter" dizisi bu sezon Ekin Türkmen ve Wilma Elles gibi önemli oyuncularla kadrosunu güçlendirmişti.
İkinci sezon başında işler yolunda giderken dizinin ana karakterine hayat veren Pelin Karahan, hamileliği nedeniyle dizi kadrosundan ayrılmıştı.
Bu ayrılık reytinglere olumsuz yansırken dizi "Vatanım Sensin" ve "Cesur ve Güzel" güçlü rakipleri arasında geri plan kaldı ve ATV yönetimi de diziyi bitirme kararı aldı.

"Yeter" bu hafta yayınlacak 40. bölümüyle erken final yaparak ekranlara veda edecek.

Cenk Torun, kötü haberini Instagram sayfasında yaptığı açıklama ile duyurdu.

"İki sezondur devam eden dizimiz Yeter 40. Bölüm ile final kararı almıştır. Başta yapımcımız Ata Türkoğlu ve Koliba film olmak üzere desteğini hiç eksik etmeyen kanalımız Atv ye, genel koordinatörümüz Şebnem İlkere ,muhteşem bir senaryoya imza atan senaristlerimiz Nalan Meter Savaş ve Vilmer Özçınara, sevgili yönetmenimiz Kemal Uzun'a, görüntü yönetmenimiz Mete Şener'e, yönetmen yardımcımız Gamze Karasu'ya, tüm oyuncu arkadaşlarıma ve gece gündüz demeden hepimizden daha çok emek harcayan sanattan ışığa, prodüksiyondan rejiye, kostümden teknik ekibe kadar kısacası tüm çalışma arkadaşlarıma, en önemlisi bizi iki sezon boyunca hiç yanlız bırakmayan tüm izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederim. Başka projelerde buluşmak üzere. Sevgiyle kalın...."