'Ölene Kadar'ın çekimleri başladı!

Senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı 'Ölene Kadar' dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı.

'Ölene Kadar'ın çekimleri başladı!
A+ A-

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan 'Ölene Kadar' dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek, hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan 'Dağhan' karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fahriye Evcen ise yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de 'Dağhan’ın müebbetine son veren avukat 'Selvi' olarak seyirciyle buluşacak.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. 'Dağhan’ı müebbetten kurtaran, 'Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu Gülcan Arslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz yer alan 'Ölene Kadar' dizisi, ocak ayında ATV'de seyirciyle buluşacak.