Şehitlere rahmet dileyen Fatih Portakal'ı linç ettiler

FOX Ana Haber'de Fatih Portakal 8 şehidin haberlerini aktarırken o sırada gelen öldürülen PKK'li sayısının 46'ya çıktığını duyurdu. Portakal'ın şehitlere rahmet dilemesi sosyal medyada çarpıtıldı.

Şehitlere rahmet dileyen Fatih Portakal'ı linç ettiler
A+ A-

FOX Ana Haber'in sunucusu Fatih Portakal yine bir sosyal medya çarpıtmasıyla karşı karşıya kaldı.  Medyafaresi'nin haberine göre, dün FOX Ana Haber bültenine acı haberi vererek başlayan Fatih Portakal 8 şehidimize Allah'tan rahmet diledi.

Şehit askerlerin acılı ailelerinin açıklamalarının ve asker ve güvenlik görevlilerinin son görüntülerinin ekrana geldiği haberden sonra Fatih Portakal şehitlerin öykülerini aktarıyordu.

O sırada öldürülen PKK'li sayısının 46'ya çıktığı açıklaması geldi ve Fatih Portakal şehitlerin acı haberlerine yoğunlaştığı anlarda bu bilgiyi de seyircileri duyurdu. Sonraki haberde 8 şehidin öyküleri vardı, ve Allah'tan rahmet dileyerek o haberi ekranlara getirdi.

İşte buradaki şehitler için söylediği Allah'tan rahmet diliyorum sözlerini sosyal medyada bazı çevreler, sanki PKK'liler için söylenmiş gibi yayarak büyük bir çarpıtmaya imza attılar.