Sezonun iddialı dizisi Sungurlar başlıyor !

Samanyolu TV’nin Sungurlar dizisi büyük buluşmaya hazırlanıyor.

A+ A-

Cumartesi akşamları birbirinden zorlu yapımlar reyting mücadelesi için büyük bir yarışa girerken, Samanyolu TV’nin yeni dizisi Sungurlar, zirve yarışına ortak olmaya geliyor.

Şefkat Tepe’nin ardından Cumartesi günleri için yayın akışına bir süredir dizi koymayan Samanyolu TV, bu sezon ekrana gelmeye başlayan yeni dizilere karşı önemli bir kozunu oynamaya hazırlanıyor. Yayınlanan fragmanları ve hikayesi ile bu sezonun en iddialı dizileri arasında gösterilen Sungurlar, 25 Ekim Cumartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Sungurlar, kullanılan çekim teknikleri, görsel efektler ve uydu görüntüleriyle de çok konuşulacak.

İzleyicilerin merakla beklediği dizi, dikkat çeken bir konuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor.  İlk bölümde Suriye’de bir örgütün elinde olan Sungurlar Komutanı Serdar Yüzbaşı için infaz kararı verilir. Serdar Komutan, bu cehennemden nasıl çıkacağını düşünürken, kendisine ekip arkadaşlarından Şahin, Doktor, Aslı ve Naza’nın öldürüldüğü ile ilgili görüntüler izletilir. Serdar Komutan gördükleri karşısında adeta yıkılır. Ancak bu sırada etrafta patlamalar duyulurken aniden ortaya çıkan bir tim, yaşanacak büyük çatışmaların fitilini ateşler.

Sungurlar, ilk bölümüyle 25 Ekim Cumartesi saat 20.30 Samanyolu TV’de.