TVT yayına başladı

Kanal 7 Medya Grubu ailesi 1 Kasım itibari ile yayın hayatına başlayan TVT ile güçlenerek büyüyor.

TVT yayına başladı
A+ A-

Kanal 7 Medya Grubu, ‘Aileden biri’ sloganıyla TVT adlı yeni kanalını izleyicisinin beğenisine sunuyor. Aile sıcaklığını hissettiren, özlem duyulan nostaljik yapımların yanı sıra farklı projelerin de yer aldığı TVT izleyicisini ‘Bugün ne izlesem?’ sorusundan kurtarmaya geliyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönemde büyük ses getiren yapımlar, kalplere işleyen diziler ve birbirinden özgün içerikler, alternatif arayışında olanlara TVT ile ulaşacak.

Ekran başındakilerin her daim keyif alacağı yapımlar bulabileceği TVT, Kanal 7 izleyicilerinin bir zamanlar müdavimi olduğu birbirinden farklı programları ve dizileri tekrar izleyicisiyle buluşturacak. Anadolu’yu karış karış gezdiren gezi programları, şarkıların, türkülerin renk kattığı eğlence programları ve çok daha fazlası TVT ile ekrana taşınacak.

1 Kasım’da yayına başlayan TVT ekranlarında Fıkralarla Türkiye, İkbal’le Diyar Diyar, Ezgi ile Şifalı Yemekler, İzzet Yıldızhan Show, Mihrali, Kezban Yenge, Zeynep ve birbirinden keyifli yapımlar yer alıyor.
Eğlenceli programları, hüznü ilmek ilmek işleyen dizileri ve çok daha fazlasıyla TVT bugün itibariyle izleyici karşısına çıktı. TVT Türksat 4A üzerinden şu frekanstan izlenebilecek; Frekans 12095, Sembol 4800, Fec 5/6, Polarizasyon Yatay (Horz).