haber3-mobil-app-logo.png

İnternette 2001 yılından bu yana milyonlara ulaşan HABER3COM şimdi de Android ve iOs uygulamaları ile Türkiye ve Dünya'nın gündemini cebinize taşıyor.

mobil-app-title.png

haber3 iphone uygulaması apple store

haber3 android uygulaması google play

Haber3 Android ve iOs uygulamaları ile Haber3.com farkıyla Türkiye'den ve dünyadan tüm son dakika haberlerine akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden anında ulaşabilirsiniz.

Uygulamalarımız kesinlikle anlık bilgilendirme göndermez. Böylece hem telefonunuzun şarjını boş yere tüketmez hem de daha fazla kullanıcı memnuniyeti hedefler...

Haber3'ün gündem, siyaset, ekonomi, dünya, spor, magazin, teknoloji, köşe yazıları, hayat, stil, sağlık gibi birçok konuya dair güncel haberlerini tarafsız bir bakış açısıyla okuyabilirsiniz.

Diğer haber sitelerinin uygulamalarına göre daha hızlı ve daha az şarj tüketimiyle ön plana çıkan haber uygulamalarımız Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının kullanıcı dostu arayüzü baz alınarak hazırlandı.


Kullanmış olduğunuz akıllı telefona göre özel olarak hazırladığımız uygulamaları aşağıdaki linklerden yükleyebilirsiniz:

haber3 iphone uygulaması apple store               haber3 android uygulaması google play


GOOGLE CHROME EKLENTİSİ İLE HABERLER SİZE GELSİN

Haber3.com'un Google Chrome eklentisi ile artık haberlere Haber3com'a girmeden de ulaşabileceksiniz. Kategori, süre ve bildirim seçeneklerini özgürce düzenleyebileceğiniz bu eklentiyle Haber3.com'un haberleri yanı başınızda olacak.

HABER3 GOOGLE CROME EKLENTİSİ İÇİN TIKLAYIN

Haber3com Chrome Eklentisi nasıl çalışır?

1. Bu eklenti yalnızca Google Chrome tarayıcısı için hazırlanmıştır. Bu nedenden dolayı eklentiyi sadece Google Chrome tarayıcı kullanan kişiler kullanabilir. (Google Chrome tarayıcısını kurmak için buraya tıklayınız.)

2. Eklentiyi yüklediğinizde, Chrome adres satırına yerleşen Haber3.com logosuna tıklayarak en son haberlere ulaşabilirsiniz.

3. Seçenekler bölümünden belirleyebileceğiniz kategorilerin haberlerine ve yine belirlediğiniz sürede bu eklenti yeni haberleri siz bildirimle iletecektir. Bu bildirimlere tıklayarak haberlerin içeriğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

4. İkona sağ tıklayıp Seçenekler'e girerek dilediğiniz haber kategorilerini seçebilir, haber bildirimlerini açıp/kapatabilir ya da haber bildirim sürelerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin...