villa kuzbük

Yaz yaklaşıyor. Herkesin hayali, egenin mavi sularında, lüks bir villada tek başına, sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek.

Bu hayal, artık “ Villa Kuzbük “ de gerçek olacak. Marmaris Hisarönü körfezindeki bu rüya vilaya, sadece denizden ulaşmak mümkün.

villa kuzbük

Çevrede, sizden başka sadece balıklar ve kuşlar var. Rustik ve modern bir mimariye sahip villada, 3 oda var ve her oda deniz manzaralı. Villada 6 kişi çok rahat kalabilir. Yemyeşil bahçenin ortasında 6 kişilik bir jakuzi sizi bekliyor. Villanın enerjisi, güneşten sağlanıyor.

villa kuzbük

Villa, her gün, bir personel tarafından temizleniyor. İskelenizde bağlı olan motor, 24 saat kullanımınıza hazır. Çevre koylarda bulunan restoranlarda, egenin en güzel ve en taze balıkları sizi bekliyor.

villa kuzbük

Gün batımında ender bulunur güzelliklere şahit olacağınız bu villa, özellikle balayı çiftleri ve sakin bir tatil geçirmek isteyen aileler için ideal. Teknesi olanlar içinse, villanın önüne bağladıkları tekneleri ile çevre koy ve yunan adalarını gezebileceği tam bir rüya tatil.

villa kuzbük

Siz karar verin, biz sizi VİP minübüsümüz ile Dalaman ya da Bodrum havaalanından alıp, 2 saat içinde bu cennete getirelim.

villa kuzbük

“ Villa Kuzbük “ 21 Nisan cumartesi gününden itibaren sizleri bekliyor. Sezonu Kasım ayı sonunda kapıyoruz. Villamıza, cumartesi günleri giriş yapılıp, ertesi cumartesi boşaltıyoruz. Yani Villamız birer haftalık olarak kiraya veriliyor.

villa kuzbük

HAFTALIK FİYAT

NİSAN......................15.000 TL

MAYIS......................20.000 TL

HAZİRAN..................25.000 TL  ( Bayram Haftası Özel Fiyat )

TEMMUZ..................25.000  TL

AĞUSTOS.................25.000  TL ( Bayram Haftası Özel Fiyat )

EYLÜL......................20.000  TL

EKİM........................20.000 TL

KASIM......................15.000 TL

villa kuzbük

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için bizi arayın:

E-mail: hydasemlak@gmail.com

Cep Tel: 0 532 680 1623

Google map: https://goo.gl/maps/LFbgmHUexAn