Bu meyve suyu tok tutuyor

Demet Kutluay bu tariften sonra açlık hissetmemeye başladı

Bu meyve suyu tok tutuyor
A+ A-

Diyet kitaplarında formunun sırrını anlatan ünlü manken Demet Kutluay mucizevi tariflerini sizin için paylaştı. İşte tok tutan ve kilo verdiren ilk tarif... Demet hanım her beslenme programında tok kalıyordu ancak ara ara doymama ve spordan sonra bir şeyler atıştırma isteği duyuyordu. Bu formülü kullandıktan sonra ise açlık hissetmedi. Açlık hissettiğinde bu lezzetli formülden kendi diyetinize ek olarak 1 su bardağı içmenin hiç zararı olmaz. Demet Hanım, bu formülü acıktıkça uyguladığı beslenme programı ile beraber içtiğinde hem kilo vermesi kolaylaştı hem de tatlı krizleri bitti. Sizler de bu formülü, acıkma hissettiğinizde kilo verme hızınızı takip ederek 1 su bardağı olarak kullanabilirsiniz.

Yapılışı:
Tüm malzemeler yıkanır. Taze zencefilin kabukları soyulur. Çok lifli olduğu ve katı meyve sıkacağından kolay geçebilmesi için küçük parçalar halinde doğranır. Diğer meyveler de kabukları ile küçük parçalara bölünerek taze zencefil ile beraber sıkılır. Yeşil renkte, çok lezzetli ve içimi kolay taze meyve suyu hemen içime hazırdır. 1 su bardağı 80 kaloridir.

Malzemeler:
(Formülden 2 su bardağı çıkar) 2 adet yeşil elma 1 adet kivi 1 adet lime tipi limon 1 adet başparmak büyüklüğünde taze zencefil.

Takvim