5 adımda daha mutlu bir cinsel hayat

Bu uyarıları dikkate alarak cinsel hayatınızı daha mutlu hale getirin.

5 adımda daha mutlu bir cinsel hayat
A+ A-

LEYDİTÜRK ÖZEL / Sizlere de daha önce insanların deneyip pozitif sonuç aldığı 5 anahtar tavsiye ile cinsel hayatınızı bu mevsim ayakta tutun.

 
- Rahatlık sınırlarınızın dışına çıkarak yatak odası için özel oyuncaklar kullanabilirsiniz. Giriş seviyesi yenilik olarak yatak odası dışındaki uygun olabilecek yerlerde birliktelik yaşamak size ayrı bir tad verecektir.
 
- Hislerinizin değişimini takip edin ve kendinizi daima dinleyin. Başkalarının basmakalıp önerileri ve ezbere verilen tavsiyeler bazen bizi yanlış yollara itebilir.
 
- İletişime geçin! Yatakta neyi seviyorsunuz ve ne gibi haraketler sizi anında rahatsız ediyor bunu ona bir şekilde söyleyin, ürkütmeden sevecen bir ton ile bir çok durum açıklığa kavuşabilir.
 
- Cinsel hayat için 2 kişi coğu durumda şarttır. O yatakta bir tek o erkek veya sen yoksun bu yüzden biraz da karşı tarafı düşünerek hareket et. Bakarsınız bu güzelliğin karşılığında o da size özel bir şeyler yapar!
 
- Ne kadar çok birliktelik yaşadığınızın bir önemi yok kalitesi olmadıktan sonra ! Unutmayın ki doğru anlarda başlayan ön sevişme ve sonrasında iyi konsantre olarak geçirdiğiniz 5-6 dakikalık tek bir birleşme bile size hiç tadmadığınız bir haz verebilir.