Osmanlıspor - Galatasaray: 1-3
Tarla kavgası katliamla bitti !
Diyarbakır'da Atatürk heykeline saldırı !

Ateşli yatak odası oyunları !

Bazen ürkütücü hatta korkutucu gelen yatak odası oyuncaklarının yarattığı farkı siz de hissedin.

A+ A-

LEYDİTÜRK ÖZEL / Seks hayatını canlandırmak için çeşitli oyuncakları ve zevk arttıran gereçleri anlamak ve almak konusunda çoğu insan çekinceler yaşar. İtiraf etmek gerekirse bazı ürünler şekli ve şemali dolayısıyla size itici, ürkütücü hatta korkutucu gelebilir. Daha yeni başlayanları çeşitli çekincelerden kurtarmak için bu dünyanın kapılarını hafifçe aralayacağız.

Oyuncakların görevi kısaca uyarılmayı arttırmaktır, yani o sizin kurtarıcınız bile olabilir, tabii bağlanmamak şartıyla! Yılbaşı yaklaşırken kendinizi ödüllendirmek için bu sefer biraz daha kalıplarınız dışına çıkıp aşağıdaki önerilierimze kulak verin

1. Her şeyin başı bilinçtir :) Kendiniz tanımak ve hangi dokunuşlardan hoşlandığınızı anlamak için bir gün tek başınıza küvete girip keyif yapın. Bir yağ veya kayganlaştırıcı yardımı ile yavaşça vucudunuzun çeşitli bölgelerine dokunup tüylerinizi diken diken eden o noktaları bulun. Bu keşif oyuncaklara geçmeden yapılmalı ve her 2 cins içinde geçerlidir. Kazanacağınız bilinç sayesinde partnerinizi de yönlendirebilirsiniz.

2. Oyuncakların dünyasına adım atmak için aralarında en masum olanı ‘‘klitoris vibratörleridir’’ ve dünya üzerindeki binlerce kadın tarafından ‘‘dışarıdan kullanıldığı’’ için tercih edilir. Genellikle 2-3 farklı titreşim opsiyonuyla satılan bu ürünlere rağbet gösteren bakire kadınlar büyük aletlerin her zaman peşinden koşmak gerekmediğini bu tip oyuncakların yeterli olabileceğini söylüyor.

3. Bir sonraki adımda bilindik vajinal ve g-noktası vibratörleri var. Bu ürünler direkt olarak vajina içini ve g-noktasını şişirmek ve hassasiyeti maksimuma çıkarmak için kullanılır. Seks motivasyonu yüksek olan kadınlara göre en zirve yaptığı orgazmları penise çok benzeyen ürünlerle elde etmişler.

4. Her kim olursanız olun sizi zirveden 1 saniye bile indirmeyecek ‘‘dual’’ yani ‘‘ikili aksiyon vibratörleri’’ ile uzun geceler sizi bekliyor. Bu ürünler hem vajinal hem klitoris bölgesinde maksimum uyarılmaya sebep oluyor. Genelde tavşan kulağı vb. şekillerde gelen bu ürünleri yatak odası oyuncaklarına alıştıktan sonra kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

5. Oyun oynarken veya normal yolla ilişki esnasında tümö çiftlerin birleştiği bir nokta ise oyuncaklardan çok kayganlaştırıcı yağlar. Birleşmede özellikle kadınların hem fiziksel hem ruhsal yükselişine sebep olan yağların önemi çok büyük. pH dengesi tam olan su bazlı kayganlaştırıcı yağlar cildinize en az zararı verir ve canlandırır.