Erkekler bunları seksi buluyor !

Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin en seksi bulduğu kıyafetler belirlendi.

Erkekler bunları seksi buluyor !
A+ A-

Hiç karşı cinsi etkilemek için acaba nasıl bir kıyafet giymeliyim diye düşündünüz mü? Elbette düşündünüz. Hangimiz düşünmedik ki? Peki erkeklerin en seksi buldukları kıyafetler neler bunları araştırdınız mı?

Minnesota Üniversitesi tarafından yapılan araştırma ve anketlerdeki sonuçlara göre belirlenmiş olan " Erkeklerin Seksi Bulduğu Kıyafetler" başlığından hemen hepimizin elbise dolabında bulunan detaylar çıktı. Elbette buna seksi sandığımız ancak hiçte seksi bulunmayan kıyafet listesi de eklenmiş durumda.

Bakalım siz bu seksi kıyafetlerden hangilerini giyiyorsunuz?

Erkeklerin sandığımız kadar seksi bulmadıkları;
Aşırı dar kıyafetler,
Parmakları dışarıda bırakan sandaletler,
Aşırı düşük bel pantalonlar

Seksapalitesi yüksek olanlar;
Tanga bikiniler,
Mini etek ile giyilen çizmeler,
Sırt dekoltesi üzerine açık bırakılmış saçlar,
Derin yırtmaçlar,
V şeklindeki göğüs dekolteleri
seksiliginanotomisi 220
Seksi kıyafetler konusunda başı çekenler;

Yüksek Topluklu Ayakkabı
Aslında bunu bilmek için derinlemesine bir araştırmaya gerek yok ancak erkeklerin hemen hemen heposi topuklu ayakkabıyı (elbette o ayakkabı ile yürüyebilen kadını) seksi buluyorlar. Yüksek topuklu ayakkabı giymiş bir kadınının yürüyüşünü arkadan seyretmek ise favorileri arasında.

Dantel
Dantelin gizemli teşhiri erkekleri hem hayal etmeye hem masumiyeti düşünmeye itiyor. Kadınların dantel seçimlerini oldukça seksi bulan erkekler, özellikle iç çamaşırı seçiminde danteli olmazsa olmaz olarak değerlendiriyorlar. Derin dekoltelerde kusur kapatmak ancak aynı zamanda sergilenmek istenen detayları da sergilemeye yardımcı olan dantel herkesin gözdesi.

Deri
Seksapelitesi en yüksek kumaş seçeneklerinden biri dantel. Hatta belki de başında geliyor. Erkekler tarafından vahşi kategorisinde yerini alan deri cinselliği en çok çağrıştıran kumaş olarak anılıyor. Özellikle deri pantalonların dar kesim olanları vücut hatlarına güvenen kadınların seksi giyim tercihlerinde yer almalı.

Kırmızı
Detaylardaki kırmızılar, örneğin kırmızı ruj, elbette çekici. Ancak kırmızı, mini ve vücut hatlarını ortaya koyan bir elbiseye sağlıklı bir erkeğin dönüp bakmaması neredeyse imkansız. Kırmızı elbise giymiş bir kadının, seksi olduğunun farkında olduğu imajını verdiğini söyleyen erkekler bu rengi oldukça çok seviyor.