Murat Başoğlu 14 yıllık eşini öz yeğeni ile aldattı
Bomba iddia: ''Cem Küçük ve Fuat Uğur tutuklanabilir''
7 general ve amiral atamalar öncesi emeklilik istedi

Erkekler yatakta ne ister?

Sevişme başarısı orgazm sayısı ile değil, getirdiği tatmin ve mutlulukla ölçülür.

A+ A-

Erkek de en az kadın kadar beğenildiğini, sevildiğini ve istendiğini bilmek ister. Kadınlar sevişme sırasında aktif olmayı ayıp saydıklarından ya da bunu tamamen erkeğin görevi olarak gördüklerinden sevişmede atak olmak, her iki eşe de zevk vermek işini erkeğe yükler.

Birçok kadın kendisine ve eşine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez. Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez. Bu yüzden, kadının da sevişmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gerekir.

Her kadın bir erkeğin dikkatini nasıl çekeceğini, gizli zevkler vaat etmesini, istediğini belli etmesini, davranışlarıyla umut vermesini bilir. Ancak sadece bir erkeği elde etmek istediğinde ya da bir başka kadınla rekabet ettiğinde bu davranışları uygular.

Oysa erkekler de tıpkı kadınlar gibi arada sırada da olsa baştan çıkarılmak ister. Bir erkeği tanımak demek onu nelerin uyardığını bilmek demektir. Gidip kucağına oturmak, karşısında çekici bir şekilde soyunmak, arzu dolu bakmak, sevgi dolu sözler söylemek cinsel heyecan uyandırabilir.

ONA İLTİFAT EDİN

Kadın erkek bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığında, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımınından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzgünlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusununun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır.

HER ZAMAN ÖPÜN

Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.

Göbek deliği ile bacaklarının üst iç bölümleri de genelikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır.