Hükümet memura zam teklifini açıkladı
Eski ülkü ocakları başkanı 15 yaşındaki erkek çocuğuyla basıldı
Dikkat ! İstanbul'a uyarı üstüne uyarı geliyor

İşte en seksi fanteziler listesi

İçinden onu soymak mı geliyor? Kurduğun fantezilere hiç bu kadar yakın olmamıştın...

A+ A-

Cinsel eğilimlerin sırrı

İlk cinsel fantezilerin çok basit gibi görünebilir: Sen, plajdaki bir erkek ve bir hamak… Bunun çözülecek nesi var diyebilirsin. Hayal edilen her yatak fantezilerinin altında yatan sır, her zaman seksüel ve tahrik edici değildir. Sex Detoks (Seks Detoksu) kitabının yazarı Ian Kerner’a göre çoğu cinsel düşünce dört temanın altında toplanıyor. Otorite, itaat, teşhircilik ve röntgencilik… Eğilimlerini çözmen, hayatının başka alanlarına inmen konusunda sana bir kazanç sağlayabilir. Şimdi kendini biraz daha tanıyarak; hem neşelen, hem de gizli dürtülerin ile nasıl bastırabileceğini öğren.

Otorite: Kontrolü eline almaktan hoşlanıyorsun.

Süpermarkette yakışıklı bir erkek gördüğüm zaman onu depoya götürüp, hızlıca bir kaçamak yaptığımı düşünüyorum. Fantezim bittiği zamansa, sadece yürüyüp gidiyorum.

Uzmanlar diyor ki: Seks arzun, sadece bir seks hatırasına sahip olmayı istemenden kaynaklanıyor yani bu, duygusal bağdan uzak bir his. Kadınların mutluluğu, genelde partnerleriyle olan bağlantılarıyla ilgilidir; bu yüzden bu garip bir durum ve daha çok fiziksel bir hayal.

İhtiyacın: Az konuşma, çok hareket. Akşam yemeği sırasında dilini, erkeğinin kulağında dolaştır ya da dönüş yolunda ona oral seks yap. Ian Kerner, “Seksüelliğini kendini yaramaz ve uygunsuz hissettiğin yerlerden gelir, bu da seksi daha şehvetli ve daha az duygusal yapar” diyor.

İtaat: Ele geçirilmek, hoşuna gidiyor

Yarı uykudayken ya da bağlanmış bir şekilde seks yaptığımı hayal ediyorum.

Uzmanlar diyor ki: Cesaret konusunda kendine güvensizsin. Bu hayal, seks yaparken kendini güvende hissetmene ve sonunda daha az aktif olmana yol açıyor. Pasif bir şekilde uzandığını düşün ve partnerinin ikinizin adına karar vermesini sağla. Bu senitahrik edecektir.

İhtiyacın: Gece onun seni mutluğu ettiği tek konu. Ne istediğini utanmadan ve gerilmeden açıkça söylemeyi öğreneceksin.  Ian Kerner, “Erkeğinle pazarlık yap; bir gece onun, bir gece senin isteklerini gerçekleştirin” diyor. Arada bir bunu mutlaka yapın. Erkeğinin isteğini yerine getirmek seni daha da çok tahrik edecektir. Ayrıca seks sırasında iyi olduğun şeyi yapmak, kendine olan güvenini artıracaktır.

Teşhircilik: İzlenmek hoşuna gidiyor.

Plazada çıplağım ve bir grup yakışıklı paparazzi, fotoğraflarımı çekiyor.

Uzmanlar diyor ki: Egzotik ortam ile seni arzulayan kalabalık; özgür yanını serbest bırakman gerektiğini gösteriyor. Belki de ilişkiniz, işiniz ya da aileniz buna izin vermiyordur.

İhtiyacın: Kıyafetlerinden kurtulabileceğin bir yere yapacağın, tek kişilik bir seyahat. Eğer çekingensen, tanımadığın kişilerle rafting yapmaya git. Eğer güvenliğin önemliyse, sörf yapmayı öğren ya da yıldızların altında uyu. Kendini yabancı ortamlara atmak; hem yatakta, hem de hayatında çekingenliğinden kurtulmana yardımcı olacaktır.
Röntgencilik: İzlemek hoşuna gidiyor.

Yalnız olduğum zaman, arkadaşlarımın erkek arkadaşlarıyla seks yaptığını hayal ediyorum.

Uzmanlar diyor ki: Doğal merakının ötesinde bu durum, gizli bir kıskançlığı ya da rekabetçi duygularını gösterir. İçten içe bir yanın, biraz daha onlar gibi olmak istiyor.

İhtiyacınız: Kendi sahip olduklarına odaklan, arkadaşlarınınkine değil. Arkadaşlarının neye sahip olup neye olmadıklarına odaklanmak yerine; onların sende hayranlık uyandıran özelliklerini dikkate al. Ian Kerner, sadece fantezilerinin yaramaz kısmını görmezden gelmeni; kendi arzuladıklarını arkadaşlarında görüyorsan, kendi partnerinle de bunları geliştirmeyi denemeni öneriyor. Ancak biz bu öneriye katılmıyoruz.

Women'sHealth