Kadınların seks rüyaları

Kadınların seks rüyası görmesi normaldir ve bunda utanılacak bir durum yoktur.

Kadınların seks rüyaları
A+ A-

 

LEYDİTÜRK.COM / ÖZEL

Kadınlar da erkekler gibi içinde seks veya sevişme olan rüyalar görür. Görülen rüyalar bazen kadınları gerçek hayatta yanlış yönlendirebilir. Tamamen doğal bir olan bu rüyalardan birkaçını sizler için derledik. Bakalım arasında sizin de gördüğünüz bir tanesi var mı?

1) Bir kadınla yakınlaşma veya seks. Bu gay olduğunuz anlamına gelmiyor, rahat olun.

2) Eski sevgilinizle beraber olmanızın bilinçaltı nedenleri vardır, şimdiki hayatınızı etkilememesi gerekiyor.

3) Gerçek hayatta ilgi duymadığınız biri ile kendinizi görürseniz bunun nedeni farkında olmadan takdir etme olabilir. Bunda bir anormallik yoktur biyolojik olarak etkileşim olmuş olabilir.

4) Sizi en çok rahatsız eden ‘’bir sevdiğinizin kocası’’ rüyası olabilir. Bu pop kültürde sık rastlanan bir fantezidir ve çok yaygındır. Fakat bunun gerçek hayatta uygulanması doğru değildir işleri her zaman kötüye sürmüştür.

5) Hayalinizdeki erkeğin vücut bulmuş halini görürseniz üzülmeyin bu sadece daha iyiyi aradığınız anlamına gelir. Er geç bu insanlar da biyolojik olarak uyuşacağı insanı bulacaktır.

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.