Kusursuz bir seks için...

Eğer onun için unutulmaz olmayı istiyorsanız bu önerileri dikkate almalısınız.

Kusursuz bir seks için...
A+ A-

Yatakta özgüvenli hareket etmek kasıntı davranmak anlamına gelmez. Partnerinize ucuz gözükmemek için soğuk ve mesafeli davranmayın. Erkekler partnerlerinin yatakta kontrolü ele almasından çok etkilenirler. Eğer siz de onun için unutulmaz olmayı istiyorsanız nefesinizi, sözcüklerinizi ve görsel ayrıntıları yerinde ve kararında kullanmayı bilmelisiniz.

Kusursuz Bir Seks Performansı İçin Ne Yapmalı?

1- Heyecan verici ve tatmin edici seks, iki taraf için de öncelikle spontane olmalı. Sadece cuma ve cumartesi geceleri yakınlaşıyorsanız ilişkinizin bir süre sonra monotonlaşacağı açıktır. Ya da sadece misyoner pozisyonunu tercih ediyorsanız pek çok farklı zevkten kendinizi mahrum bırakıyorsunuz demektir. Bunun için yatakta liberal olun, yeni pozisyonlar deneyin. En önemlisi hayatınızda fantezilerinize yer açın. 

2- Bir eşarp, kravat ya da varsa kelepçe kullanarak, partnerinizin ellerini birbirine bağlayın. Amaç size dokunamamasını sağlamaktır. Sonra onu (nefesinizi de kullanarak) yavaşça yukarıdan aşağıya öpün ama onun size istediklerini yapmasına bir süre için izin vermeyin. Bu, sizin kontrolü ele aldığınızı partnerinize hissettirecek en klasik oyundur ve yataktaki heyecan katsayısını artırmak konusunda kesinlikle işe yarar. 

3- Onunla \"dirty-talking\" yapın… Kulağına açık saçık sözcükler fısıldayın ve aynısını onun da yapmasını isteyin. Nasıl mı? \"Şu anda ne yapmamı istersin? Nasıl olsun istersin?\" gibi… Yatakta biraz heyecanın işlerin gidişatını nasıl etkileyeceğine şaşıracaksınız. Eğlenin ama elbette sınırlarınız olsun. Gerilmeyin, partneriniz size saygı kuralları çerçevesinde davrandığı sürece hiçbir sorun yoktur.

4- Kadınlar için ön sevişme erkeklere göre daha önemlidir kabul ediyoruz. Ancak seks, zaman zaman yatak odası dışında ve aceleyle yapıldığında da oldukça eğlenceli ve son derece heyecan verici olabilir. Bunun için sevgilinizle banyoda ya da arabada, bahçenizde veya asansörde yakınlaşabilirsiniz. Bu deneyim sonucunda iki tarafın da çok memnun kalacağını söyleyebiliriz. 

5- Ve son olarak, orgazmınızdan asla partnerinizi sorumlu tutmayın. Size neyin iyi hissettirdiğini, siz biliyorsunuz. Aklınızın içini okumasını beklemeyin. İstediklerinizi ona söyleyin ya da hareketlerinizle belli edin. Ne olursa olsun yatakta orgazm taklidi yapmayın; bu, kötü bir seks döngüsünü başlatır ve sonuç olarak uzun vadede erkeğin egosu için oldukça zedeleyici bir hal alır.