Mutlu seks geri gelsin !

Monoton ve hissiz seks hayatını canlandırmak ve kendinizi yeniden mutlu kılmak için 3 altın öneri.

Mutlu seks geri gelsin !
A+ A-

LEYDİTÜRK.COM ÖZEL 

Egzersizle kan dolaşımınızı hızlandırın
 
Siz de sıcakkanlı ve alımlı gözükmek istiyorsanız kan dolaşımınızı hızlandırmanız gerek. Halk arasında söylenen ''yüzüne kan-can geldi'' ifadesinin kaynağı doğru işleyen bir kan dolaşımı sistemidir. Zannetmeyin sadece görüntünüze iyi gelecek, aynı zamanda seks hayatınız da canlanacak. Daha fazla kan giden cinsel bölge daha kolay uyarılır bunun sonucunda daha tatmin edici bir cinsel birliktelik yaşarsınız. Bunların sonucunda emin olun yaptığınızdan daha çok zevk alacak ve daha fazlası için motive olacaksınız. 
 
Sebze tüketin, diyet yapın
 
Yaptığınız diyet yüzünden eser miktarda tüketeceğiniz yağ aslında seksten daha fazla zevk almanıza neden olacak. Yapılan araştırmaya göre atardamarda tıkanıklığa sebep olan yağlar cinsel bölgeye daha az kan gitmesine sebep oluyor e bu da hissizleştiriyor.
 
Stress kontrolü
 
İş ve sorumluluk sahibi olan çoğu insanı etkileyen stres faktörü seks hayatındaki başlıca sorunlar arasından karşımıza çıkıyor. Genellikle başarısız geçen seksi hemen iş yerindeki strese bağlıyabiliyoruz. Bu sendromdan kurtulmak için stresinizi kontrol altına almanız gerek. Bunun için partnerinizle çoğu konuyu konuşun, paylaşın ki beraber çözüm arayabilin. İletişim çoğu sorunu çözecektir. Bütçeniz yettiği kadarı ile yakınlarda bir nokta seçip beraber kısa bir tatil yapın ve dinlenmeyi ona alternatif yöntemlerle pekiştirin. Sadece yatağa uzanarak stresin bitmesini veya azalmasını beklemeyin, doğaya çıkın ve yavaşca etrafınızı inceleyerek yürüyüş yapın. Eminiz doğru mevsimde yapacağınız yoğunlaşılmamış kısa bir yürüyüş stresinize iyi gelecektir.