Türkiye'ye karşı ordu kurdular !
Bayramda çalışanlar dikkat !
Almanya'dan Erdoğan'a küstah sözler

O seksten önce ne düşünür?

Erkekler seksten önce neyi düşünür ve önem verir biliyor musunuz?

A+ A-

LEYDİTÜRK.COM / ÖZEL 

Onun karşısında çıplak kalmaktan korkuyor musunuz? Seks öncesi acaba beni beğenir mi kaygınız var ise erkeklerin bu sırada aklından neler geçirdiğini bilmelisiniz çünkü bu korkunuz yersiz.

Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin yalnızca 10/1’İ cinsel ilişkiden önce kadının vucudunu çok dikkatli biçimde inceliyor. Selülit izi hatta doğum yarası gibi sizi çok rahatsız edebilecek yaralar/izler onların gözüne batmıyor bu yüzden kendinize güvenin. Unutmayın, kendine güvenen kadın her zaman daha seksidir.

Emin olun erkekler özellikle birleşmeden önce kadınlar gibi diğer sorunları çok düşünmez yalnızca size odaklanır. Siz karşısında çırılçıplak kalınca hiçbir güç onu bundan daha fazla ateşleyemez. Odaklanma sorunu olduğunu düşündüğünüz erkek arkadaşınız için bunu deneyebilirsiniz.

Birlikte çokça vakit geçiren çiftler için ise çıplaklık bazen tek başına harakete geçiremeyebilir. Belki de istediği çıplak olup sizi hissetmek ve hemen sevişmemek. Bazı durumlarda erkekler uzanıp sadece size sarılmak ister ve zaten birkaç dakika sonra siz istemeseniz sevişme kıvamına girersiniz.

Özellikle evli çiftlerde erkek seksten sonra kadının hemen giyinmeye çalışması ve sevişme ortamını bitirmeye yönelik sert hareketlerinden haz almayabilir. Biraz cesaretinizi toplayın ve o akşam yemeği seksi bir iç çamaşarı ile hazırlayın ve sonuçlarını test edin.

Peki siz sadece kadınlar mı fiziki görünüşünden çekinir sanıyorsunuz? Pekala erkekler de sizin kadar  önündeki o yalancı baklava ‘‘Türk kası’’ndan çekinebilir ve hatta bundan utanabilir. Onunla birlikte olmadan önce bunu aklınızdan çıkarmayın. Birbirinizin fiziğinden daha fazla haz almak için birbirinizi spora yönlendirmek en yapıcı çözüm olacaktır.Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.