Public sekse ne dersin?

Toplumda açık mekanlarda seks, hayatına heyecan katmak isteyenlerin yeni tutkusu haline geldi.

Public sekse ne dersin?
A+ A-

 

İngiltere’de yapılan bir anket, kadınların büyük çoğunluğunun, hayatlarında bir defa  da olsa, topluma açık alanlarda seks yapmak istediğini ortaya çıkardı. Biz de buradan yola çıktık ve dar alanda kısa sevişmelerde sizlere yardımcı olacak bir rehber hazırladık. Okuyun, artılarıyla eksileriyle değerlendirin ve ona göre kararınızı verin.

ASANSÖR

Avantajı: Eğer evinize çıkan asansörse, asansörde ateşlenen bu kıvılcım, evinizde de unutulmaz bir gece yaşamanızı sağlayacaktır. 
Dezavantajı: Klostrofobisi olan bir partnerle denemeye kalkmayın; fanteziniz kabusa dönüşebilir.
Tavsiyeler: Sadece oral seks denemek bile bu heyecanı yaşamanızı sağlayabilir, hem de ani bir durumda toparlanmanızı kolaylaştıracaktır. Etek giymiş olmak, hatta iç çamaşırınızın olmaması, emin olun, hızınıza hız katar. Aman plazaların asasörlerine dikkat! Kamera var mı, kontrol edin.

UÇAK 

Avantaj: Gerçekten kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz.
Dezavantaj: Hostes tarafından yakalanırsanız, sizin için yolculuğun geri kalanı, bulutların üzerinde değil yerin dibinde geçebilir.
Tavsiyeler: Uçakta seks deneyenler için ‘mile high club’ adında bir sanal kulüp var. araştırmaya değer! Tuvaleti deneyecekseniz, hosteslerin serviste olduğu anı seçmeniz, yakalanma riskinizi azaltır. Uzun yolculuklarda ışıklar sönüp herkes uyuduktan sonra, hele bir de uçak çok kalabalık değilse, battaniyeler yardımıyla unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

ARABA

Avantaj: Kendinize ait bir alanın rahatlığı
Dezavantaj: Vites kolu, el freni, direksiyon gibi akrobasi yapmanıza neden olacak araba aksesuarları
Tavsiyeler: Ön koltukta başlayıp, ön sevişmeden sonra daha rahat hareket edebileceğiniz arka koltuğa geçin. O araba kullanırken ona oral seks yaparak, onu gerçek sürüş keyfiyle tanıştırabilirsiniz ama kaza yaptıracak kadar değil tabi! Camların kapalı olması, seslerinizin çevreden dikkat çekmesini engeller.

DENİZ

Avantaj: Görülseniz bile ne yaptığınızın anlaşılması kolay değil
Dezavantaj: Su yutma tehlikesi
Tavsiyeler: Boyunuzu geçmeyen suda veya ikinizden birinin tutunabileceği batmayan bir şeyle (deniz yatağı, duba vb.) denerseniz çok daha tempolu olacaktır. Uzun sürdüğü takdirde, vücut üşüdüğü için, iki tarafın da vücudu hissizleşecektir; bu yüzden kısa tutmakta fayda var. Ön sevişmeye denizde başlayıp, serin sulardan kızgın kumlara doğru devam edebilirsiniz.

OFİS

Avantajı: Bundan sonra ofisiniz sizin için sıkıntıyı değil, heyecanı çağrıştıran bir yer olacak
Dezavantajı: Sizi tanıyan insanlarla çevrili bir yerde public sex denemesi, yakalanma durumunda, anlık bir utanç duygusundan fazlasına neden olabilir.
Tavsiyeler: Bill Clinton durumuna düşmemek için kameralara dikkat! Sürpriz yapıp partnerinizin ofisine gidin. Kapısını kilitleyin ve ona striptiz yapın. Araştırmalara göre, beş kadından biri iş yerinde seks yapıyor; demek ki iş hayatının stresinden kurtulmanın yolu bu.

50 kadın ve erkeğe sorduk!

Erkelerin favori mekanı, yüzde 28’le ofis çıktı. İş hayatından çok sıkılmışlar belli ki… Kadınların ise yüzde 35’le deniz. Kadınlar, yakalanma ihtimaline karşı güvenli uslar tercih ediyorlar. Erkeklerin en son tercihi yüzde 6’yla uçak. Ayaklarını yerden kesecek bir deneyimi yerde yaşamak onların daha çok ilgisini çekiyor. Kadınlar ise yüzde 9’la apartmana pek sıcak bakmıyorlar. Komşuluk ilişkilerine verdikleri önemden mi acaba?

Bunlar bir tür fantezi / Sinem Öztep Kuruoğlu – Uzman Psikolog

Cinsellik, çok şekilli bir duygusal ve fiziksel deneyimdir. Kamusal alanda seks ise sapkınlıklar başlığı altında değerlendirilmemekle beraber, cinsellikle doğrudan ilintili olmayan çok çeşitli dürtü ve fantezilerle ilgilidir. Yasakları delme arzusu, teşhirci tutumlar, yakalanma riskinin yarattığı tehdit ve heyecanı yaşamak, herkesten farklı bir şey yapma merakı veya fetişizm bu deneyimin bilinçli veya bilinçdışı sebepleri olabilir. Kısa süreli bir cinsel heyecan yaşama isteğinden bir yabancıyla seks yapmaya, rutine binmiş bir ilişkiye renk katma isteğinden cinsel ilişki için mahremiyeti sağlayacak bir mekanın olmamasına veya böyle bir mekana ulaşana kadar cinsel arzuyu gemleyememeye kadar çeşitli sebepleri de sayabiliriz. Kadınlar için cinselliğin duygu alışverişi yönü, fiziksel temasın şefkat içeren niteliği ve ön sevişme daha önemliyken, erkekler için birleşme eyleminin kendisi, gösterilen performans ve cinsel deneyimdeki şehvet unsuru daha ön planda. Bu yüzden bir tatil zamanı denizde gerçekleşen bir sevişme daha ilişkisel, daha dokunma ihtiyacına yönelik olabilir ve kadına daha çok hitap edebilir.

Elele, Mayıs 2010