Bahçeli: ''Türkiye gerekirse savaş sebebi saymalıdır''
Murat Başoğlu hakkında bir şok iddia daha
''Öğretmenler terbiye etmek için öğrencileri okşayabilir''

Seks mi, uyku mu?

Yapılan bir araştırmaya göre, insanlar derin bir uykuyu sekse tercih ediyor..

Seks mi, uyku mu?
A+ A-

Uluslararası bir oteller zincirinin Çin, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerika\'daki müşterilerine sabah kahvesi içmek için nelerden fedakarlık yapardınız sorusuna, müşterilerin %53’ü kahveyi sekse tercih edeceğini, %78’i de bir sene boyunca düzenli kafeinli içecekleri alkole, sosyal medyaya ve sekse tercih edeceğini söylemiş.

Araştırmalara göre seks yerine tercih edilen diğer 8 şey şöyle;

Uyku

Yapılan araştırmalara göre insanların ’si deliksiz derin bir uykuyu sekse tercih ediyor. Bazen özellikle küçük çocuklarımız varsa gerçekten çok yorgun olabiliyoruz.

Cep telefonları

Akıllı telefonlar sağ olsun artık insanlar telefonlarına cinsel arzularından daha fazla bağımlı hale geldi. Time’ın yaptığı bir ankete göre insanların %33’u 1 haftalığına telefonsuz olmaktansa bir hafta seksyapmamayı tercih etmişler.

İltifat

2011 yılında yapılan araştırma üniversite çağındaki gençlerin seks yerine egolarını kabartacak bir iltifatı veya iyi bir notu tercih edeceklerini gösteriyor.

Pastırma 

Kanada\'lıların %43’u pastırmayı sekse tercih edeceklerini belirtmişler. 

Yiyecek

2012 yılında yapılan diğer bir ankete göre bekar kadınların %39\'u seksi bir yıllığına en sevdikleri yiyecekleri yemek için bırakabileceklerini söylemişler.

Hafif çanta

Üniversite öğrencilerine bir yıl boyunca daha hafif bir çanta taşımaları karşılığında bir yıl seksyapmamaları önerilmiş ve %25’i bu teklifi kabul etmiş.

İnternet

2008\'de İntel tarafından yapılan bir araştırmaya göre kadınların %46\'sı iki hafta internet bağlantısız olmaktansa sekssiz olmayı tercih etmişler. Erkeklerde ise bu oran %30.

Gençlik

Genç olmayı sekse tercih eden pek insan yok fakat bir araştırmaya göre kadınların %21’i yaşlanmayı yavaşlatmayı sekse tercih edeceklerini belirtmişler.

HT Hayat