15 Temmuz'un kritik ismi yakalandı !
Kredi kartı kullananlar dikkat ! Bugün son gün...
Meral Akşener'in partisinde 3 sürpriz isim

Seksi hissetmiyor musunuz?

Düşüncelerinizi ve hareketlerinizi değerlendirerek seksapalitenizi yükseltin.

A+ A-

LEYDİTURK.COM/ ÖZEL

Son zamanlarda biraz bitkin ve karamsar hissediyor musunuz? Seksapalitenizin düştüğünü düşünüyorsanız bunu tersine çevirmek gerçekten çok basit. Her olumsuzluk sizin neyi nasıl düşündüğünüz ile alakalı...

- Seksi şarkıcı beyonce kendine güvenini kaybettiği zaman içinde saklı tuttuğu vahşi ve cesur insanı hayal ettiğini söyledi. Hatta bu karaktere bir isim veren şarkıcı bu tür role girmelerin motivasyonu arttırdığını ve bu sayede seksten daha çok zevk aldığını söyledi.

- Medya’nın  -sağlıklı- olarak gösterdiği ütopik kadın vucutlarına bakmaktan vaz geçin. İletişim kanallarında yayınlanıp harika gözüken kadın fotoğrafları sokaktaki kadını yansıtmaz. Gittiğiniz spor merkezinde ya da yaşadaığınız çevredeki kadınların vucutlarına bakın ve kendinizi gereksiz yere aşağılık kompleksine sokmayın.

- Sekste moda girmek ve enerjinizi yükseltmek için alkol gibi nedenlere ihtiyacınız yok. Bunun yerine ruhunuzu okşayan bir müziği dinlemek sizi çok daha fazla ateşleyebilir.

- Facebook’ta daha az vakit harcayarak güveninizi tazeleyin. Araştırmaya göre özellikle kadınlar Facebook’ta ne kadar çok zaman geçirirse kendi hayatı ile ilgili o kadar karamsar oluyor.

- Daha az romantik – romantik komedi türü diziler izleyin. Bu dizilerdeki karakterleri ve yaşadıkları ilişkileri zamanla fark etmeden kendimize örnek alırız. Bu tip dizileri sıkça seyrediyorsanız biraz ara verin ve farkı kendiniz görün.

- Işıklara kısma ayarı yaptırın ! Bu önerimizi başta anlamakta güçlük çekebilirsiniz fakat yapılan araştırmaya göre kadınlar ışık saçan yerlerde vucutlarının tüm detayı ortaya çıktığı için kendine güveni azalıp motivasyonu düşüyor. Karanlık ortamda ise çift hissisleşme ortaya çıkıyor bu yüzden loş ışık hem birbirinizi görüp hissetmenize neden hem de tüm kusurlarınıza mercek tutmuyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.