Kartal Kasımpaşa'da yara aldı
Almanlar'dan Türkiye'ye küstah tehdit
Adana'da düşen uçakla ilgili şok gerçek !

Yatak odası tavsiyeleri !

Yatak odasındaki ateşiniz üzerinde benzin etkisi yaratacak 12 seksi öneri.

A+ A-

LEYDİTÜRK ÖZEL / Bu yılbaşı gecesi zevkten çıldırmak için uygulayabileceğiniz 15 ateşli öneri !

- Arka kapıyı deneyin! Eğer karşınızdaki doğru erkek ise biraz yağ ve kibar haraketlerle seksten aldığınız zevki ikiye katlayabilirsiniz.
 
- Malum bölgeler etrafında usulca parmağınızı dolaştırın. Duyduğunuz keyif büyüyüp gelişmez ise paranız hemen iade!
 
- Beraber porno izleyin. Bunu çok insan yapıyor, ilk saniyeler yadırgansa da çifti çok hızlı motive edip modunuzu yukarı çekiyor.
 
- Kelepçe kullanmak kulağa korkutucu gelebilir fakat partnerinizin tamamen kontrolü altında olmak ve kendinizi ona bırakmanın yaşattığı hazzı tadmalısınız. Bu tür atraksiyonlar ilişkideki güveni de arttır.
 
- Birbirinizi ''solo takılırken'' izleyin. Birbirinizden biraz uzaklaşarak yüzünüzde yaşanan değişimi ona gösterin. Zevk aldığınızı görmek onun kendi yaptığından zevk almasını sağlar.
 
- Kadınlar tarafından insiyatif alınarak başlatılan seks partnerin motivasyonunu tavan yaptırır. Eğer ona güveniyorsanız korkmayın ve ilk adımı siz atın. Kendinizi güzel bir seksin tadını çıkartırken bulacaksınız.
 
- Sizin vucudunuza taptığını bildiğiniz bir erkekler birliktelik yaşamak sizi tamamen bir tanrıça gibi hissetirir...
 
- Yabancı aksanlı bir erkekle yaşayacağınız seks size farklı ve egzotik gelebilir. Bunun sonucunda derin orgazm yaşayan bir çok kadın var.
 
- Sessiz seks tahmin ettiğinizden daha çok sizi ateşleyebilir. İnlemeler ve çıkaracağınız sesleri dizginlemek size ayrı bir motivasyon katacaktır, mutlaka deneyin..
 
- Birlikte kullanabileceğiniz bir seks oyuncağı edinin ve kullanın.
 
- Onu bir seferliğine sadece iç çamaşırı veya dantelli seksi bir elbisiyle karşılayın. Bunu sık yapmak aldığınız zevki köreltebilir bü yüzden kesinlikle sık yapmayın.
 
- Gece yarısı seksi! Bunu da insanlar sık yapmıyor fakat etkisi inanılmaz! Motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gece sabah karşı onu ufak dokunuşlarla uyandırıp sekse davet edin.