Donanma komutanı istifa etti !
FETÖ'den tutuklanan Atalay Demirci'ye tahliye
Otobüs biletlerinin yüzde 80'i bitti !

Sabahları mutlu uyanın

Sürekli sabah uyandığınızda kendinizi mutsuz mu hissediyorsunuz?

A+ A-

Sabah yataktan kalktığınızda kendinizi iyi hissetmiyorsanız, günün stresini ve yoğunluğunu atlatıp nasıl akşam olacağını bilmiyorsanız bu yazı tam size göre.

Hepimizin kimi zaman başına gelen kendini iyi hissetmeme halini aşmak sizin elinizde ve yapmanız gereken sadece kendinizin doktoru olabilmek. Kendinizi iyi hissetmemenizin en büyük nedenlerinden biri özgüven eksikliğinden kaynaklanmaktadır ve aslında siz özgüveninizi yükseltebilirsiniz. İşe gardırobunuzun karşısına geçip kendinize en çok yakıştırdığınız kıyafeti seçmekle başlayabilirsiniz. Kıyafet seçiminin ardından aynanın karşısına geçerek kocaman bir gülücüğün size ne kadar çok yakıştığını kendinize göstermeniz pozitif enerjinizi arttıracaktır.

Bugünkü iş planınızda başınıza gelebilecek sorunları veya sıkıntılı toplantıları düşünmek yerine sevdiğiniz kişi için bir süpriz planı yapmanız sizinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Sabah kahvaltınızda en çok sevdiğiniz yemek çeşidi kendinizi iyi bir güne hazır hale getirmenizi sağlayacaktır. Kronik olarak kendinizi kötü hissederek kalkıyorsanız yoga yaparak ve kendinizi rahatlatacak meditasyon uygulamalarının da çok faydalı olacağını düşünüyoruz.