Arda Turan bayramları birbirine kattı!

Futbolcu Arda Turan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çektiği bir videoda, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

TRT'nin 'bayramları karıştırmasının' ardından futbolcu Arda Turan da çektiği videoda skandala imza attı.

Turan, sosyal medyada yayınladığı videolu mesajında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'yla karıştırarak, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun" dedi. 

BAYRAMLARI KARIŞTIRDI

Arda Turan, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla paylaştığı videoda 19 Mayıs'ı 23 Nisan'la karıştırdı. Turan videoda, "Herkese merhabalar. Mert Koleji'nin 19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum. Dünyanın yaşadığı bu pandemi sürecinde evinizde kalarak en güzel şekilde eğitiminize devam etmenizi diliyorum. Size sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum çocuklar, kendinize çok iyi bakın" ifadelerini kullandı.

Turan’ın bu sözleri sosyal medyada gündeme oturdu.

"ORUÇ TUTUYORUM" DİYEREK ÖZÜR DİLEDİ

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Turan, şu ifadeleri kullandı:

“Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar.”

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News