''Zor maç olacak''

''Zor maç olacak''
Güncelleme:

Anadolu efes ile karşılaşacak Fenerbahçe'nin hocası Obradovic, değerlendirmelerde bulundu.

Euroleague Top 16 turu 6. haftasında yarın saat 20.30’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda Anadolu Efes'le karşılaşacak Fenerbahçe'de Başantrenör Zeljko Obradovic, amaçlarının iyi bir oyun oynamak olduğunu söyledi.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Başantrenör Zeljko Obradovic, “Euroleague’de yeni bir maça çıkıyoruz. Amacımız, diğer karşılaşmalarda olduğu gibi iyi bir maç daha oynayabilmek. Elbette çok zor bir maç olacaktır, çünkü Anadolu Efes çok kaliteli bir takım ve nasıl oynamaları gerektiğini biliyorlar. İyi bir karşılaşma çıkarmak, bunun için de 40 dakika boyunca konsantre olmak bizim için önemli olacak.” diye konuştu.

Mücadelede sert ve güçlü oynamanın önemine değinen Jan Vesely ise “Zor bir maç olacak, özellikle de onların sahasında oynayacak olmamız nedeniyle bunu söyleyebilirim. Rakibimize karşı Spor Toto Basketbol Ligi’nde oynadığımız maçı kaybetmiştik. Bu nedenle konsantre ve hazır olmalıyız. Çok sert bir karşılaşma olacağını biliyoruz. Bu karşılaşmada onlardan daha sert bir şekilde parkede yer almalıyız.” şeklinde konuştu.