Aykut Kocaman Malatyaspor'a hazırlanıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, takımı Evkur Yeni Malatyaspor maçına hazırlıyor.

Aykut Kocaman Malatyaspor'a hazırlanıyor
A+ A-

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Yeni Malatyaspor maçı için futbolcularını sadece fiziksel olarak değil düşünce olarak da hazır hale getirmek için yoğun mesai harcıyor.

Dünden itibaren tam kadro çalışma imkanı bulan Kocaman, Akhisar kazasını unutmaları gerektiğinin altını çizerek "Derbiden çıkmış, son derece hasarlı ve yıpranmıştık. O maçı ölçü olarak almıyorum. Takım olarak Beşiktaş maçına dönmemiz lazım. Zihinsel olarak o hazırlıkta olmalıyız. Öyle mücadele etmeliyiz" dedi. Tecrübeli çalıştırıcı, "Kadıköy'deki maçlarda oynadığımız arzuyu, isteği, tutkuyu deplasmanlara taşırsak, sorunun büyük bölümünü hallederiz. Bu değişime Malatya ve Galatasaray maçlarıyla başlamak mükemmel fırsat" diye konuştu.

ÖNDER FIRAT'A 3 AY İNDİRİM

Tahkim Kurulu, F.Bahçe'nin Beşiktaş derbisi sonrası aldığı cezalara yaptığı itirazları dün karara bağladı. Asbaşkan Önder Fırat'ın maç sonu hakem odasına indiği için aldığı 4 ay hak mahrumiyeti bir aya indirildi. Derbide kırmızı kart gören ve 2 maçtan men edilen İsmail Köybaşı'nın cezası ise onandı. İsmail, Malatya maçında yok.