PFDK kararları açıklandı !
Devlet Bahçeli'den Galatasaray eleştirisi
Rıdvan Dilmen: ''Medel'i ilk fırsatta gönderirler''

Bursada takımlar ve hakemler stattan ayrıldı

Spor Toto Süper Lig'in 10'uncu haftasında Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından takımlar ile hakemler stattan ayrıldı.

A+ A-

Spor Toto Süper Lig'in 10'uncu haftasında Bursaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından takımlar ile hakemler stattan ayrıldı.

Maç sonrası Bursaspor taraftarları, başta Aziz Yıldırım olmak üzere Fenerbahçe ve hakemlere tepki gösterdi. Aziz Yıldırım aleyhinde tezahürat yapan Bursaspor taraftarları ile polis arasında kısa süreli arbede yaşandı. Bu arada Bursaspor taraftarları Fenerbahçe otobüsüne ve polise taş, şişe ve ayran attı.

Hüseyin Göçek'in düdük çaldığı ve gergin biten karşılaşmada sonrasında Atatürk Stadından ilk ayrılan Fenerbahçe oldu. Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı stat çevresinde her hangi bir olumsuzluk olmadı.

Fenerbahçe'nin ardından Bursaspor stattan ayrıldı. Oldukça üzgün oldukları görülen Bursaspor takımının stattan ayrılmasının ardından tartışmalı kararları ile taraftarı geren hakem dörtlüsü stattan ayrıldı. Stattan en son ayrılan hakemler stada sokulan minibüse bindirilerek götürüldü. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı hakemlerin çıkışı sırasında başta Hüseyin Göçek başta olmak üzere diğer hakemlerin oldukça gergin oldukları gözlendi.

Hakemlerin ayrılmasının ardından Fenerbahçe taraftarı da stattan ayrıldı. Stattan ayrılırken oldukça neşeli oldukları gözlenen Fenerbahçe taraftarı, hafta sonu oynanacak Galatasaray maçına da değinmekten kendini alamadı. Fenerbahçe taraftarları Galatasaray'ı da farklı yeneceklerini iddia etti.CİHAN