Demirören'den taraftara çağrı

Demirören'den taraftara çağrı

Yıldırım Demirören, "Hollanda maçı, milli heyecanın zirve yaptığı, iddiamızı sürdürebilmemiz açısından özel bir karşılaşma" dedi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Hollanda maçı, milli heyecanın zirve yaptığı, iddiamızı sürdürebilmemiz açısından özel bir karşılaşma" dedi.
 
Demirören, TFF tarafından yarın Hollanda ile Konya'da oynanacak 2016  Avrupa Şampiyonası Elemeleri grup maçı için hazırlanan maç kitabında, "Özel bir  karşılaşma" başlığıyla yer alan yazısında sporseverlere seslendi.
 
Türk Milli Takımı'nın Fransa 2016 yolunda önemli bir maça daha  çıktığını anlatan Demirören, "Hollanda maçı, milli heyecanın zirve yaptığı,  iddiamızı sürdürebilmemiz açısından özel bir karşılaşma" değerlendirmesinde  bulundu.
 
TFF Başkanı Demirören, yazısında şunları kaydetti:

 
"Bana göre milli takım her şeyden önce bir duygudur. Aynı ülkede  yaşayan, farklı takımlara gönül vermiş futbolseverlerin buluşma noktasıdır. Milli  heyecan, futbol heyecanının çok ötesinde, hepimizi buluşturan, aynı amaç için  kavuşturan benzersiz bir ruh halidir."
 
Sporseverlere çağrıda bulunan Demirören, "Hangi takımın taraftarı  olursanız olun, statta ya da evde, bu önemli maçta milli takımı yalnız  bırakmayacağınıza ve milli takım ruhuna sahip çıkacağınıza şüphem yok. Bu  vesileyle bir kez daha iki maçtır millilerimize ev sahipliği yapan Konya şehrine  ve organizasyonlarda emeği geçen yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm  futbolseverlere dostluğun ön planda olduğu, izlemesi keyifli, neticesi hayırlı  bir karşılaşma diliyorum" ifadelerini kullandı.