Emre Akbaba Galatasaray’da !

Emre Akbaba Galatasaray’da !
Güncelleme:

Galatasaray, Fenerbahçe'nin de devreye girdiği milli futbolcu Emre Akbaba için Alanyaspor ile anlaşmaya vardı.

Aytemiz Alanyaspor’un yıldız ismi Emre Akbaba’nın Galatasaray’a transferi tamamlandı. Akbaba için ödenecek bonservis bedelinin 4 milyon Euro olduğu öğrenildi.

Öğlen yapılan zirvede ana Sponsorlardan NEF'ten yardım istendi. Daha önce 3 milyon Euro veren Galatasaray, NEF'in 1 milyon Euro daha vermesiyle transfer gerçekleşti.

Galatasaray’ın bugün Türk Telekom Stadında basın toplantısı yapılacağı belirtildi.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak “Sponsorlarımızdan bir tanesi, transferle ilgili bize sponsor olacak. 1-2 saat içerisinde sizlere sevindirici haberler vereceğiz” açıklaması yapmıştı.

Albayrak, “UEFA'ya bir söz verdik ve bu kriterlerin dışarısına çıkmayacağız. Bugün bir transfer açıklayacağız ve bunun bir kısmını da NEF sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz. Kuruşun hesabını yapıyoruz, yapacak transferlerimizden birine sponsorlarımızdan biri destek olacak” diye konuşmuştu.

Yıldız futbolcu Emre Akbaba’nın transferi ile ilgili Fenerbahçe cephesi sessizliğini koruyor.

NEF’TEN AÇIKLAMA: “ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK”

Galatasaray’ın sponsorlarından NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ise “Galatasaray’ın ana sponsoru olarak Sarı-kırmızılı Kulübe her zaman yardım etmeye hazırız. Mali dengeyi sağlaması açısından ve Galatasaray taraftarlarını rahatlamak neticesiyle Emre Akbaba transferı için elimizden geleni yaptık” ifadelerini kullandı.

Timur, ayrıca “Gerek görülürse diğer transfer için de her zaman yardıma hazır olacağız. Galatasaray yönetimine bunu bildirdik” dedi.

Abdürrahim Albayrak'tan 'Emre Akbaba' açıklamasıAbdürrahim Albayrak'tan 'Emre Akbaba' açıklaması

 

Ali Koç'a şok tepki: Küçük Aziz Yıldırım !Ali Koç'a şok tepki: Küçük Aziz Yıldırım !

 

Süper Lig'de Emre Akbaba savaşı !Süper Lig'de Emre Akbaba savaşı !

 

DETAYLAR BİRAZDAN…

BeinSports