Fatih Altaylı: Ali Palabıyık, yakında sahaya Galatasaray formasıyla çıkacak

Hande Sarıoğlu ile yaptığı canlı yayını terkeden Fatih Altaylı, programda yaptığı açıklamalarla da gündeme oturdu. Altaylı, Ali Palabıyık'ı bizim maçlara vermeye devam ederlerse Galatasaraylı olacak. Bu çocuk yakında Galatasaray formasıyla çıkacak sahaya...

Fatih Altaylı: Ali Palabıyık, yakında sahaya Galatasaray formasıyla çıkacak
A+ A-

Fatih Altaylı, Hande Sarıoğlu'nun moderatörlüğünde Emin Çağlar ve Serkan Reçber'in de yorumlarıyla katıldığı Habertürk TV'de yayınlanan Spor Saati adlı programda gündemdeki konularla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Altaylı'nın sözleri...

"ALİ PALABIYIK YAKINDA SARI-KIRMIZI FORMAYLA SAHAYA ÇIKACAK"

"Ali Palabıyık Galatasaray aleyhtarı bir hakem olduğunu düşünürüz biz Galatasaraylılar. Bu hakemi bize vermeye devam ederlerse Ali Palabıyık Galatasaraylı olacak. Sabah akşam Galatasaraylı futbolcularla oynatırsan, birbirinden etkilenirler. Bu çocuk yakında Galatasaray formasıyla çıkacak sahaya.

"FENERBAHÇELİLER BİR KARAR VERSİN"

Geçen hafta Fenerbahçe'nin hakkının yendiğini ben söyledim. Penaltı değildi bana göre, ancak penaltı tekrarlanmalıydı. Bir ilkeli duruşun olacak. Fenerbahçe yönetimindeki eksik bu. Maç kaybetti mi 'Vır vır vır kural hatası maç tekrarı' Bir takım bu kadar fazla her maçtan sonra kural hatası der mi? Geçen hafta 'bu penaltı değil ama madem verdin tekrarlatacaksın' diyen benim. Geçen hafta 'tekrarlanmalı' diyen Fenerbahçeliler bu hafta niye tekrarlandı diyor. Hakem öyle yaptı hayır, böyle yaptı yine hayır. Hangisine evet, bir karar verin."