Fenerbahçe'de kale Kameni'ye emanet

Fenerbahçe'de Marsilya ile oynanan hazırlık maçında kaleyi koruyan Kameni, Fenerbahçeli taraftarlar tarafından fazlasıyla beğeni topladı.

Fenerbahçe'de kale Kameni'ye emanet
A+ A-

Fenerbahçe'de 15 yıldır kaleyi kimseye kaptırmayan Volkan Demirel görevi Malaga'dan alınan yeni transfer Kameni'ye bırakacak gibi. 

Geçen sezon zaman zaman yediği hatalı gollere  yeni sezon hazırlık maçlarında da devam eden Demirel'in performansı Sarı Lacivertli teknik heyetin güvenini sarsıyor.

Son olarak Sporting Lizbon maçında yediği hatalı gol sonrasında Aykut Kocaman, Marsilya maçında kaleyi Kameni'ye teslim etti. 36 yaşındaki milli kaleciye alternatif olarak Malaga'dan transfer edilen Kamerunlu kaleci, Marsilya maçında gol yemesine rağmen ilk maçı olması nedeniyle Aykut Kocaman'dan geçer not aldı. Marsilya ile oynanan hazırlık maçında kadroya giremeyen Volkan Demirel'in moralinin son derece bozuk olduğu gözlendi. Marsilya maçında sahayı en son terk eden Demirel gurbetçi vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Bu ilgi bile tecrübeli kalecinin yüzünün gülmesine yetmedi. 

DHA