Galatasaray'a büyük müjde !

Galatasaray'a büyük müjde !

Özbek'in görevlendirdiği yöneticiler loca sahiplerini arayarak kira sürelerini uzatmak istediklerini aktardı.

Türk Telekom Arena’da özel locası bulunan Galatasaraylı taraftarlar kötü günde kulüplerinin yanında yer almaya karar verdi. UEFA’dan gelen men cezası nedeniyle önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına katılamayacak olan Cim-Bom’da loca sahipleri hem şaşırttı hem de sevindirdi.

Yeni gelir kalemleri oluşturmak isteyen ve bu yüzden Türk Telekom Arena’daki 192 adeta locanın sahiplerine 2017’de sona erecek sözleşmeleri öncesinde ulaşan sarı-kırmızılılar yüzde 90 oranında olumlu yanıt aldı. Ünal Aysal döneminde 3.5 yıllığına kiralanan locaların sözleşme süresinin bitmesine bir sene olmasına rağmen kendilerine yöneltilen, “Yeniden loca almayı düşünür müsünüz” sorusuna büyük oranda olumlu yanıt veren loca sahiplerinin bu tavrının büyük memnuniyet ve aynı oranda şaşkınlık yarattığı bildirildi.

Başkan Dursun Özbek’in loca sahiplerinin aranması işini bizzat yöneticilere verdiği bildirildi. Bu gelişmeyle beraber yaz döneminde kulübe ekstra sıcak para girişinin sağlanacağı ifade edildi. Sarı-kırmızılılar localardan gelecek nakitle sınırlı sayıda yapılacak transfer için kaynak oluşturacak.

Milliyet